אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
חולמים על לילה באחוזת דאונטון? זו ההזדמנות שלכם צילום: Airbnb

חולמים על לילה באחוזת דאונטון? זו ההזדמנות שלכם

המעריצים השרופים יוכלו לבלות לילה אחד בטירת הייקלר המפורסמת המככבת בסדרה אחוזת דאונטון; לרגל עלייתו לאקרנים של הסרט המבוסס עליה, החליט אתר Airbnb לפתוח את שערי הטירה לאורחים מבחוץ; עלות השהות ללילה: 186.36 דולר

19.09.2019, 21:03 | שירות כלכליסט

סדרת הטלוויזיה הבריטית שהפכה לאחרונה גם לסרט, אחוזת דאונטון, משכה אחריה עדת מעריצים לא קטנה שעוקבת בעניין אחר הטירות, הנשפים והמשרתים של משפחת קראולי. כעת, המעריצים השרופים יוכלו לבלות לילה אחד בטירת הייקלר המפורסמת המככבת בסדרה.

קראו עוד בכלכליסט

האחוזה מבפנים, צילום: Airbnb האחוזה מבפנים | צילום: Airbnb האחוזה מבפנים, צילום: Airbnb

בעקבות עלייתו לאקרנים של הסרט החדש, באתר השכרת הנכסים Airbnb פותחים ללילה אחד בלבד את שערי הטירה לאורחים מבחוץ. ב-1 באוקטובר תעניק החברה לשני אורחים את ההזדמנות להזמין מקום בטירה המפורסמת עבור הלילה של ה-26 בנובמבר. ההרשמה תיפתח בשעה 14:00 (שעון ישראל), כשעלות השהות ללילה עומדת על 186.36 דולר.

 , צילום: Airbnb צילום: Airbnb  , צילום: Airbnb

המועמדים צריכים להציג ביקורות טובות באתר ממקומות קודמים בהם התארחו, ויהיה עליהם להפגין את "התשוקה שלהם לדאונטון אבי" בהודעה שיצרפו. הבקשה היצירתית ביותר תיבחר. 

 , צילום: Airbnb צילום: Airbnb  , צילום: Airbnb

האורחים המאושרים יזכו להתארח בטירה בהמפשייר השוכנת על שטח של מעל ל-4,000 דונם, וכוללת 300 חדרים. לאחר הגעתם, האורחים יוזמנו להצטרף לרוזן ולרוזנת של קרנרבון, המתגוררים בחלק מהשטח, לכוסית של ערב בסלון. לאחר מכן הם יתכבדו בארוחה של שלוש מנות בחדר האוכל הרשמי. בארוחת הערב ישרת אותם לואי, המשרת האישי של הרוזנים. בתום הארוחה יעברו האורחים לקפה בספרייה, ואז יפרשו לאחד מהחדרים הזמינים, הכוללים גם חדר רחצה צמוד. אף שהמקום יספק לאורחים מייבש שיער ושמפו, אין בטירה טלוויזיה או אינטרנט.

 , צילום: Airbnb צילום: Airbnb  , צילום: Airbnb

עם זאת, יש גם חוקים שצריך לציית להם בטירה, וביניהם גיהוץ של כל העיתונים, משרת אחד בלבד לכל אורח, קוד הלבוש לארוחת הערב הוא רשמי ואופנתי, ומותר לרכל רק מתחת למדרגות.

מי שלא יזכה בהזדמנות לישון לילה בטירה יוכל לנצל ימים אחרים בהם המקום פתוח במהלך היום למבקרים, כולל בחג המולד ובוולנטיינ'ס דיי.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות