אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
מה הלאה: החידושים החמים מהרשת צילום: unimo

מה הלאה: החידושים החמים מהרשת

המיצב הגדול אי פעם באוסטריה - למען משבר האקלים, דגם לגו חדש למלחמת הכוכבים, התקן שמחשמל אופניים ומכונה שסוחטת גם את קליפות התפוז והופכת אותן לכוסות אורגניות באמצעות הדפסה בתלת מימד

19.09.2019, 08:35 | אחי רז

אמנות: רוץ, פורסט

For Forest, העבודה החדשה של האמן השוויצרי קלאוס ליטמן, עוסקת במשבר האקלים באופן אקסטרווגנטי למדי: קלאוס הפך אצטדיון כדורגל בעיר האוסטרית קלגנפורט ליער עם יותר מ־300 עצים. המיצב נחנך בתחילת החודש והוא הגדול ביותר שהוצג אי פעם באוסטריה. הכניסה חינם, עד 27 באוקטובר.

forforest.net

 

משחק: אבודים בגלקסיה

לפעמים נדמה שלשני דברים אין גבול: לטיפשות האנושית, ולמספר דגמי הלגו שאפשר לחלץ מסדרת הסרטים הבלתי נגמרת של "מלחמת הכוכבים". עכשיו משחתת הכוכבים העצומה של האימפריה הגלקטית זוכה לטיפול מדוקדק, בדגם הגדול ביותר בסדרה — כמעט 5,000 לבנים. המחיר בהתאם: 699 דולר.

lego.build/2kbRl1I

 

תנועה: שקט, מחשמלים

ההבטחה של יצרני Swytch היא שההתקן יכול לחשמל בקלות כל זוג אופניים: חיישן שיושב על הפדלים מדבר עם מצבר בחזית הכידון, והוא מצדו מחובר למתקן ייעודי שמניע את הגלגל הקדמי ומסייע לדיווש. 500 ליש"ט.

swytchbike.com

 

מימוש: לא לזרוק כלום

מכונות אוטומטיות לסחיטת תפוזים ממצות היטב את פנים הפרי, אבל מבזבזות לגמרי את הקליפה. הסטודיו האיטלקי קרלו ראטי בנה אבטיפוס משגע למכונה שאחרי סחיטת התפוזים גורסת את הקליפות, מייבשת אותן והופכת אותן לכוסות אורגניות באמצעות הדפסה בתלת־ממד.

bit.ly/2k7535O

 

מוזיקה: מה נשמע בעולם הריצה

באדידס סבורים שאם כבר החברה מלבישה את הרצים מכף רגל ועד ראש, אולי כדאי להוסיף לקטלוג גם אוזניות. כך נולדו שני הדגמים הראשונים שלה בתחום, שמעבר לאופי הספורטיבי המתבקש לא נראה שהן נושאות בשורה מיוחדת. 169/149 דולר.

adidasheadphones.com

 

שתייה: צ'ייסר אורז

הגלובליזציה לא פוסחת גם על שוק האלכוהול: בתקופה שבה בישראל מיישנים וויסקי ומזקקים ג'ין, אין סיבה שהיפנים לא ינסו את מזלם עם וודקה. חברת סאנטורי, שמוכרת בעיקר כיצרנית וויסקי, משיקה את הוודקה Haku, שמזוקקת מאורז — מה שאמור להיות מורגש גם בארומות שלה.

https://bit.ly/2maBSzB

 

תיעוד: יאללה לפיתוח

האנשים הטובים בפולארויד לא רוצים שנלך לתחליפים בדמות פילטרים ואפליקציות שמעניקים אפקט וינטג'י, ולכן יצרו את Polaroid Lab: מניחים את מסך הסמארטפון עם התמונה שצילמתם על הסורק המובנה, ובתוך רגע מקבלים תמונת פולארויד מושלמת. ההשקה בחודש הבא, עדיין אין מחיר.

bit.ly/2mbHjhH

 

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות