אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
הוגשו הצעות לרכישת פעילות המרכז ללימודים אקדמיים באור יהודה צילום: גוגל map

פרסום ראשון

הוגשו הצעות לרכישת פעילות המרכז ללימודים אקדמיים באור יהודה

בין המציעים: המרכז האקדמי פרס בשיתוף עם הקרייה האקדמית אונו, המרכז האקדמי למשפט ועסקים ברמת גן והמכללה למינהל. המרכז, בו לומדים כ-3,700 סטודנטים ומועסקים כ-300 עובדים, צבר חובות בסך 84 מיליון שקל

18.09.2019, 13:30 | ליטל דוברוביצקי

מספר הצעות הוגשו לרכישת הפעילות ושיתוף פעולה עם המרכז ללימודים אקדמיים באור יהודה, בו לומדים 3,700 סטודנטים. המרכז צבר חובות בסך 84 מיליון שקל.

לכלכליסט נודע כי בין הגופים אשר הגישו הצעות ניתן למצוא את המרכז האקדמי פרס בשיתוף עם הקרייה האקדמית אונו, המרכז האקדמי למשפט ועסקים בר"ג והמכללה למינהל, כאשר האחרונה מעוניינת ככל הנראה ברכישת מסלול החינוך בלבד. עוד נודע, כי קיימות הצעות נוספות, שונות זו מזו.

קראו עוד בכלכליסט

המרכז האקדמי אור יהודה, צילום: גוגל map המרכז האקדמי אור יהודה | צילום: גוגל map המרכז האקדמי אור יהודה, צילום: גוגל map

בשלב זה עמלים בעלי התפקיד שמינה בית משפט לבחון את תוכן ההצעות, במטרה לשפרן. הכרעה צפויה להתקבל בדיון ב-22 בספטמבר באולם נשיא בית המשפט המחוזי בתל אביב, השופט איתן אורנשטיין.

המרכז הגיש לאחרונה בקשת הקפאת הליכים, והשופט איתן אורנשטיין מינה את ד"ר שלמה נס ועו"ד רענן קליר כבעלי תפקיד למרכז, והסמיך את השניים לפעול להשגת הסדר עם מוסד אקדמאי אחר אשר יקלוט את הסטודנטים והעובדים ויאפשר את המשך הפעילות של המכללה.

במכתב ששלחו בשבוע שעבר בעלי התפקיד לסטודנטים ולעובדים נכתב כי "בעלי התפקיד שפועלים לפי צו של בית המשפט מקדמים את ההליך עליו הורה בית המשפט, של איתור מוסד אקדמי שיקלוט את הסטודנטים, המרצים והעובדים של המכללה. בעלי התפקיד קיבלו בעניין זה פניות ממוסדות רבים ומכובדים, עובדה שמלמדת על איכותה של המכללה, המרצים בה והלומדים בה. בכוונת בעלי התפקיד להביא מהלך זה לגיבוש והשלמה כבר בשבוע הבא".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות