אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
ענת גבריאל מסיימת את תפקידה כמנכ"לית יוניליוור ישראל צילום: עמית שעל

ענת גבריאל מסיימת את תפקידה כמנכ"לית יוניליוור ישראל

זאת לאחר שש וחצי שנים; גבריאל תישאר ביוניליוור ותכהן כסגנית נשיא גלובלית. במסגרת תפקיד זה תוביל את אסטרטגיית ניהול ההכנסות העולמית של החברה

18.09.2019, 14:35 | נורית קדוש
בתום שש וחצי שנים, מסיימת ענת גבריאל את תפקידה כמנכ"לית יוניליוור ישראל. גבריאל תישאר ביוניליוור ותכהן כסגנית נשיא גלובלית (Global VP) - תפקיד במסגרתו תוביל את אסטרטגיית ניהול ההכנסות העולמית של החברה. גבריאל תמשיך לכהן כמנכ"לית יוניליוור ישראל במקביל לתפקידה החדש, עד להשלמת תהליך איתור המחליף.  

קראו עוד בכלכליסט

גבריאל מסרה: "אני מלאת סיפוק על שש וחצי שנים בהן זכיתי להוביל את יוניליוור בישראל. אני שמחה על האמון שיוניליוור העולמית נותנת בי בתפקיד החדש, ומצפה לאתגרים החדשים שהוא מביא עימו". 

ענת גבריאל, צילום: אוראל כהן ענת גבריאל | צילום: אוראל כהן ענת גבריאל, צילום: אוראל כהן

במהלך כהונתה התמודדה גבריאל, עם משבר בטיחות מזון, בעקבות חשד לסלמונלה באחת מסדרת הייצור של דגני בוקר במפעל החברה בערד. עוצמתו של המותג אפשרה לחברה לשוב ולהשיג לשליטה בקטגוריה כעבור כשנה.

לצד זאת פעלה גבריאל לשיפור הפרופיל התזונתי בקטגוריות המזון של יוניליוור, עם הפחתת הסוכר של תלמה, הפחתת המלח במוצרי קנור וכן השקת סדרות מזון בעלות פרופיל תזונתי משופר, כגון סדרת רטבי העגבניות של קנור, גלידות מופחתות קלוריות ומרקים עם רכיבים טבעיים בלבד.

בתקופת כהונתה כמנכ"לית החברה בישראל השלימה גבריאל את רכישת חברת גלידת שטראוס והרחיבה את קטגוריות הטיפוח האישי והניקיון בחברה, עם השקת מותגי טיפוח חדשים (טרזמה וסימפל) ומותג ניקיון חדש (דומסטוס).

יוניליוור ישראל מעסיקה כ-2,000 עובדים במטה החברה ובמפעלים בערד, עכו, חיפה וצפת, ונמצאת בשליטת קונצרן יוניליוור האנגלו-הולנדי, אחד מתאגידי מוצרי הצריכה הגדולים והמובילים בעולם בתחום מוצרי המזון והטיפוח האישי והביתי. הקונצרן פועל ב-190 מדינות ברחבי העולם, בהן מועסקים כ-170 אלף עובדים.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות