אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
נגמרה החגיגה: לינקדאין השיקה כלי שיקשה לזייף כישורי קו"ח

נגמרה החגיגה: לינקדאין השיקה כלי שיקשה לזייף כישורי קו"ח

החברה תתחיל להציג מבחנים למשתמשים, והם שייקבעו את כישוריהם ומיומנויותיהם בפרופיל. כך, יוכלו מגייסים למצוא עובדים מוכשרים יותר בקלות, במקום השיטה הקיימת - בה משתמשים מאשרים זה את יכולותיו של זה

18.09.2019, 18:03 | שירות כלכליסט

נגמרה החגיגה: לינקדאין השיקה כלי חדש שנועד לספק הצצה ליכולותיהם המעשיות של אנשים שמחפשים דרכה עבודה. כיום יכול כל משתמש לזייף קורות חיים ולטעון ליכולות מרשימות ביותר, יכולות שלא יתגלו עד לביצוע ראיון אישי או מבחן קבלה.

קראו עוד בכלכליסט

זאת, כשבפרופילים בלינקדאין יכול כל משתמש להצהיר על כישורים ולקבל הצבעות של אחרים על נכונות ההצהרה - דבר שאינו ערובה לכשירות אמיתית; למשל, גולש יכול לבקש מעשרים חברים להקליק על כישוריו בתחום הנהלת החשבונות, כשבתמורה יקליק על כישורים שלהם. ואולם, לינקדאין שמה לכך סוף: החל מהיום תציג שאלוני מיומנות - מבחנים קצרים שיסייעו למגייסים להבין מה שווים הכישורים של מועמדים לעבודה.

לינקדאין לינקדאין לינקדאין

אם עבר המשתמש מבחן בציון של יותר מ-70, יוכל להוסיף לפרופיל שלו תג "מיומנות מאושרת". תגים אלה יוכלו להקל על מגייסים ולעזור ללינקדאין להתחרות בשירותי חיפוש עבודה למיניהם. בנוסף, תוכל החברה להשתמש בפלטפורמת המיומנות המאושרת כדי להפנות משתמשים לקורסים מקוונים כדי שיוכלו לשפר את יכולותיהם - ועל הדרך, להכניס לה כסף בעתיד דרך עריכת ההדרכות או שיתוף פעולה עם גורמי הדרכה חיצוניים.

החברה מסרה שהצעד בא לאזן את שדה המשחק. "אנו רוצים שלכולם תהיה גישה להזדמנויות בהתבסס על המיומנויות שיש להם, בלי קשר לרקע או להאם הם למדו אותן במוסד רשמי", כתבה בהודעה לעיתונות.

לינקדאין הוסיפה עוד כמה מאפיינים לשירות שלה בשנה החולפת. היא העתיקה את כפתורי התגובה של פייסבוק, הוסיפה אפשרות להודעות קוליות והכניסה לשימוש קודי QR. החברה אמרה שהיא תמשיך להוסיף הערכות מיומנות בשבועות הקרובים, והתכונה צפויה להגיע למשתמשיה ברחבי העולם בהדרגה.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות

23 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

22.
עשיתי עכשיו כמה מבחנים. כתובים רע מאד.
קודם כל, יש דקה וחצי לענות על כל שאלה. בשאלות "מה הפלט" שיש בהן לא מעט קוד, למשל, בכלל לא קל להספיק לעכל את כל האפשרויות ולאתר את הנכונה. מעבר לזה, לפחות במבחנים שעשיתי מתעסקים בזוטות שאין להן שום משמעות בחיים האמיתיים. לדוגמא, המבחנים ב-C כוללים השמטה של טיפוס פרמטר לפונקציה, שהופך אוטומטית ל-int. אני קצת מתבייש לדעת את זה, כבר 30 שנה אף אחד לא משמיט טיפוסים. המבחן ב-++C כולל לא מעט שאלות שרלוונטיות רק ל-C (למשל הגדרת struct עם typedef). והמבחן ב-Java כולל מקרי קצה בשימוש ב-short, שרוב המתכנתים לא יתקלו בהם, וגם אם כן - הקומפיילר יצעק, אז לא חייבים לשלוט במגבלות האלה בעל פה. בקיצור, זה רעיון לא רע, אבל המימוש די עלוב.
שד  |  21.09.19
21.
חייבים ל''שפץ'' קרות חיים
חקי חיון , אני בכל ימי חיי תמיד משקר כי בני אדם הדוברים אמת נופלים על הפנים , בלתי אפשרי להסתדר בחיים ובעולם באם מדברים אמת , את כל קורות החיים שלי אני שיקרתי וזייפתי ושיפצתי ובזכות שקריי אני מצאתי עבודות והצלחתי להתפרנס , לא רק בתחום קרות החיים אני זייפתי ושיקרתי אלא בכל תחומי החיים במשך עשרות שנים אני משקר ומזייף גם כאשר אני עומד אל מול המדינה והרשויות השונות ובזכות שקריי וזיופיי אני הצלחתי להתמודד עם עוצמתה הדורסנית והאכזרית של המדינה ורשויותיה ושכל מיליארדי בנות ובני האדם ילכו בעקבותיי.
חקי חיון  |  19.09.19
לכל התגובות