אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
עלילות הסווייפ: טינדר תשיק סדרת מקור בחודש הבא צילום: שאטרסטוק

עלילות הסווייפ: טינדר תשיק סדרת מקור בחודש הבא

אפליקציית הדייטינג נכנסת לתחום התוכן, ותעלה סדרה ראשונה שתישען על סווייפים שיבצעו הצופים לקידום העלילה. היא תסייע בהתאמה בין משתמשים, ותוכל לקדם התקשרויות ביניהם

18.09.2019, 18:02 | שירות כלכליסט
אפליקציית הדייטינג טינדר מפיקה סדרת רשת מקורית של שישה פרקים, שתעלה כבר בתחילת אוקטובר ותחייב את הצופים להחליק ימינה, כמקובל באפליקציה, כדי לקדם את העלילה - כך דיווח אתמול (ג') מגזין וריאטי.

קראו עוד בכלכליסט

הסדרה ככל הנראה תתרחש בסיטואציה של "אפוקליפסה מתקרבת" והצופים יתבקשו לבחור עם מי ירצו לבלות את הלילה האחרון שלהם, כשהקביעה תוחלט לפי החלקה ימינה או שמאלה. התכנית אפילו מותאמת לצפייה אנכית, כך שתתאים לממשק האפליקציה עצמה. התוכנית תבוים על ידי קרינה אוונס, שביימה קליפים לדרייק, ביניהם In My Feelings ו-Nice For What.

גם דייטינג, גם תוכן. טינדר, צילום: שאטרסטוק גם דייטינג, גם תוכן. טינדר | צילום: שאטרסטוק גם דייטינג, גם תוכן. טינדר, צילום: שאטרסטוק

הכוונה היא לא להשתמש בסדרה רק ככלי לקידום המותג; בטינדר מעוניינים להשתמש באלגוריתם שישדך בין הצופים השונים בהתאם לבחירות שלהם, כך שהתוכן יהפוך לכלי עזר לחיבור בין גולשים. 

מטינדר לא הגיבו על הדיווח, כך שלא ברור אם מדובר בשלב ראשון בתכנית מקיפה יותר או יוזמה חד פעמית. אם כי זה עשוי להיות תלוי בדרך בה תתקבל הסדרה בקרב המשתמשים. בכל מקרה, לא נראה שטינדר תנסה לצמוח ולהתחזק בשוק התוכן הרותח, בו החלו לפעול שחקניות טכנולוגיה כאפל.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות