אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
נגמרה התחמושת: הכלכלה לא תעמוד בעוד בחירות צילום: אוהד צויגנברג

מנועי הכסף

נגמרה התחמושת: הכלכלה לא תעמוד בעוד בחירות

ההאטה בכלכלה העולמית מכריחה את ראשי המדינות לשמור על יציבות שלטונית למען הכלכלה. בארה"ב ובאירופה כבר נדרשו לכך, ואצלנו - זה יגיע בקרוב. פודקאסט מנועי הכסף - פרק 74

19.09.2019, 17:14 | שי סלינס
חוסר יציבות פוליטית. שלוש המילים שהיינו רגילים לחבר למדינות כמו יוון, איטליה או אפילו ונצואלה נוחתות עלינו פה, בדמוקרטיה היחידה במזרח התיכון.

כלכלה של מדינה זה עניין מורכב אבל יש לה תנאי בסיסי להצלחה, סוג של התנייה. אתם רוצים כלכלה בריאה וצומחת? אין בעיה, תקבלו - אבל צריך יציבות שלטונית.

ממשלה רחבה, ממשלה צרה, עם חרדים, בלי חרדים, עם טיבי, בלי טיבי. זה הכל נחמד לקמפיינים אבל כלכלה צריכה ראש ממשלה במשרה מלאה, שר אוצר שלא עסוק בהישרדות פוליטית, ממשלה שמעבירה רפורמות ונבחרי ציבור שמקבלים החלטות אמיצות ולא פוחדים שזה יתנקם בהם בקלפי בעוד 4 חודשים. תוסיפו לכל אלו כלכלה עולמית בהאטה, וקיבלתם כלכלה ישראלית שדורשת אחדות.

בפרק ה-74 של פודקאסט מנועי הכסף של כלכליסט דיברנו עם אורי גרינפלד הכלכלן והאסטרטג הראשי של פסגות על השבוע הסוער שעבר על הכלכלה העולמית והמקומית. מהורדת הריבית בארה"ב, דרך המצב הקשה של אירופה ועד לבחירות בישראל.

נגמרה התחמושת: הכלכלה לא תעמוד בעוד בחירות
 
להאזנה לפודקאסט
לחץ כאןנגמרה התחמושת: הכלכלה לא תעמוד בעוד בחירות
בתמונה: אחדות (נכון לעכשיו, אילוסטרציה), צילום: עמוס גרשום, לע"מ בתמונה: אחדות (נכון לעכשיו, אילוסטרציה) | צילום: עמוס גרשום, לע"מ בתמונה: אחדות (נכון לעכשיו, אילוסטרציה), צילום: עמוס גרשום, לע"מ

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות