אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
קווילט הישראלית תאיץ את שידור משחקי הכדורגל עבור ענקית המדיה הברזילאית Globo צילום: ענר גרין

קווילט הישראלית תאיץ את שידור משחקי הכדורגל עבור ענקית המדיה הברזילאית Globo

החברה הישראלית, שפיתחה טכנולוגיית האצה וייעול של סטרימינג, חתמה על הסכם עם Globo המפיצה את משחקי הכדורגל בברזיל ל-190 מדינות בעולם. מנכ"ל קווילט: "העברת וידיאו באינטרנט ברחבי ברזיל היא מאתגרת בשל גודלה העצום של המדינה"

19.09.2019, 15:44 | מאיר אורבך

ענקית המדיה הברזילאית Globo, המפיצה את משחקי הכדורגל בברזיל ל-190 מדינות ברחבי העולם, חתמה על הסכם עם חברת Qwilt הישראלית להאצת קצב ורציפות שידורי הוידיאו ברחבי ברזיל. שווי ההסכם לא פורסם.

חברת Globo היא חברת המדיה הגדולה בברזיל ומהגדולות בעולם ומשדרת את משחקי הכדורגל באופן קבוע ל-183 מיליון ברזילאים ולרבים נוספים שצופים בשידורים מחוץ למדינה. בתקופות של משחקים מסקרנים צופים בשידוריה מיליארדי צופים באמצעות מאות תחנות שמעבירות את המשחקים בשידור ישיר.

עובדי חברת קווילט בישראל עובדי חברת קווילט בישראל עובדי חברת קווילט בישראל

Qwilt פיתחה טכנולוגיית האצה וייעול של סטרימינג המאפשרת אופטימיזציה של תעבורת הנתונים ברשת כדי לאפשר שידור רציף ואיכותי יותר. כשהמערכת של Qwilt מזהה ביקוש רב לתכנים מסוימים, לדוגמה נבחרת לאומית שמתמודדת במשחק כדורגל או תחרות מסקרנת, היא מפעילה שימוש בזיכרון מטמון של התוכן במיקום סמוך לריכוז של הצרכנים וכך משפרת את הזרימה ואת חוויית הצפייה.

לדברי אלון מאור, מנכ"ל קווילט, העברת וידיאו באינטרנט באופן איכותי ברחבי ברזיל היא מאתגרת בשל גודלה העצום של המדינה והגולשים הרבים הפזורים בערים גדולות ובאזורים כפריים מרוחקים.

 Globo בחרה ב-Qwilt לאור הארכיטקטורה הייחודית של המוצר של החברה, אשר מהווה את הדרך היעילה ביותר היום לספק שירותי וידאו על גבי האינטרנט באיכות של שידורי טלוויזיה סטנדרטיים.

Qwilt מפעילה משרדים בישראל, ארה"ב, אירופה, אסיה ואוסטרליה ומספקת שירותים למאות חברות התקשורת והמדיה מהמובילות ברחבי העולם. Qwilt הוקמה ב-2010 על ידי עובדים לשעבר של סיסקו וג'וניפר וגייסה 65 מיליון דולר.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות