אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
בריינסווי מחליפה שוב מנכ"ל: מתכננת למנות אמריקאי במקום יעקב מיכלין שהחליט לפרוש

בריינסווי מחליפה שוב מנכ"ל: מתכננת למנות אמריקאי במקום יעקב מיכלין שהחליט לפרוש

מיכלין הודיע כי יסיים את תפקידו "לטובת אתגרים מקצועיים אחרים"; יו"ר הדירקטוריון דוד זכות ישמש כמנכ"ל זמני: "אנו ממוצבים היטב להמשך צמיחה ומאמינים כי זהו הזמן הנכון לגייס מנכ"ל אמריקאי"

19.09.2019, 18:16 | חזי שטרנליכט

חברת בריינסווייהמפתחת טיפול לא פולשני להפרעות מוחיות צפויה למנות מנכ"ל חדש מארה"ב, ששמו טרם נמסר, לאחר שהמנכ"ל המכהן יעקב מיכלין הודיע כי יסיים את תפקידו "לטובת אתגרים מקצועיים אחרים".

קראו עוד בכלכליסט

מיכלין מכהן בתפקיד מאז ינואר 2017, קרי כמעט שלוש שנים. קדם לו ד"ר גיא איזיקיאל שכיהן במשך כשנה לאחר עזיבת המנכ"ל שהיה אחד ממייסדי החברה, עוזי סופר.

בריינסוויי מבצעת בתקופה זו שורה שינויים מבניים, לאחר שלאחרונה דיווחה החברה על המעבר של סמנכ"ל הכספים הדר לוי לארה"ב, ומינויו לתפקיד נוסף כסמנכ"ל התפעול הראשי (COO). עד למינוי מנכ"ל חדש, ד"ר דוד זכות, ממייסדי בריינסוויי ויו"ר החברה מזה זמן רב, ישמש כמנכ"ל זמני.

מיכלין, עורך דין בהשכלתו, שימש בתפקידים בכירים בתחום המשפטי בחברת טבע וקודם לכן כמנכ"ל חברת יישום, חברת המסחור של האוניברסיטה העברית. הוא כיהן כיו"ר ודירקטור של חברות ביומד והיה חבר בדירקטוריון בריינסוויי קודם למינויו לתפקיד המנכ"ל.

"אני מרוצה מאוד מהצמיחה הגבוהה בהכנסות, אשר מקורה בביקוש משמעותי למערכת ה-Deep TMS שלנו, כפי שממשיכה להשתקף בפעילותה העסקית של בריינסוויי", ציין זכות. "אנו מאמינים כי זהו הזמן הנכון לגייס מנכ"ל אמריקאי. אנו בטוחים כי פעילותנו ממוצבת היטב להמשך צמיחה. בשם הדירקטוריון כולו, אני רוצה להודות ליעקב על תרומתו המשמעותית לבריינסוויי מאז מונה למנכ"ל ב-2017. אנו מאחלים לו הצלחה בהמשך הדרך", הוסיף זכות.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות