אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
בשל מקרי המוות - וולמארט תפסיק למכור סיגריות אלקטרוניות צילום: רויטרס

בשל מקרי המוות - וולמארט תפסיק למכור סיגריות אלקטרוניות

הקמעונאית הודיעה שתפסיק את המכירה בכל סניפי הרשת על רקע "המורכבות ואי הוודאות הרגולטורית". רשויות הבריאות בארה"ב חוקרות 530 מקרים של מחלת ריאות מסתורית המיוחסת לשימוש במוצרי עישון אלקטרוניים, שהובילה עד כה למותם של שמונה בני אדם

20.09.2019, 21:15 | שירות כלכליסט

וולמארט תפסיק למכור סיגריות אלקטרוניות, על רקע התגברות "המורכבות הרגולטורית" ו"אי הוודאות" בנוגע למוצרי עישון אלקטרוניים - כך פרסמה הקמעונאית האמריקאית במזכר היום (ו').

קראו עוד בכלכליסט

"לאור אי הוודאות והמורכבות הפדרלית והמקומית הגוברת בנוגע לסיגריות אלקטרוניות, אנחנו מתכננים להפסיק למכור את מוצרי הצריכה האלקטרוניים של ניקוטין בוולמארט ובסם קלאב ברחבי ארה"ב", מסרה החברה. "נשלים את המהלך לאחר מכירת המלאי הנוכחי".

סיגריה אלקטרונית, צילום: רויטרס סיגריה אלקטרונית | צילום: רויטרס סיגריה אלקטרונית, צילום: רויטרס

ההחלטה של וולמארט מגיעה על רקע סערה בתעשיית הסיגריות האלקטרוניות. רשויות הבריאות בארה"ב חוקרות 530 מקרים של מחלת ריאות מסתורית שהרגה שמונה בני אדם עד כה. בינתיים, ממשל טראמפ מוכן לאסור על מכירת סיגריות אלקטרוניות בטעמים, בעוד שערים ומדינות ברחבי ארה"ב נוקטות בצעדים דומים.

מוקדם יותר השנה העלתה וולמארט ל-21 את הגיל המינימלי המותר לרכישת טבק, בתגובה למה שמכנים הרגולטורים "מגיפה" של "ופינג" (Vaping) - שאיפת אדים ממשאף אלקטרוני. מחוקקים מאשימים את יצרנית הסיגריות האלקטרוניות ג'ול, היצרנית המובילה בשוק, בעלייה בשיעור העישון בקרב בני נוער.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות

7 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

לכל התגובות