אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
מנכ"ל חדש למידרוג - אבי שטרנשוס, ראש המערך הפיננסי בבינלאומי

מנכ"ל חדש למידרוג - אבי שטרנשוס, ראש המערך הפיננסי בבינלאומי

שטרנשוס יחליף את ערן היימר שפורש בתום כהונה של 6.5 שנים; בעברו כיהן שטרנשוס כמנכ"ל יובנק וכמנהל השקעות ביטוח וגמל במנורה מבטחים: היו"ר מילגרום: "הניסיון הרב ויכולותיו הגבוהות יסייעו לחברה לעמוד ביעדיה""

22.09.2019, 10:32 | חזי שטרנליכט
נמצא מחליף למנכ"ל מידרוג הפורש, ערן היימר: חברת הדירוג מודיעה היום על מינויו של אבי שטרנשוס, חבר הנהלה בבנק הבינלאומי, כמנכ"ל הבא שלה.

שטרנשוס (52), בעל רקע עשיר בשוק ההון, כיהן במהלך השנים בשורת תפקידים בכירים - בתפקידו האחרון שימש כחבר הנהלה וראש המערך הפיננסי בבנק הבינלאומי - במסגרת זו היה אחראי על ניהול כלל הנכסים וההתחייבויות של הבנק, לצד ניהול הנוסטרו ותיקי ההשקעות של הבנק בארץ ובחו"ל בהיקף מיליארדי שקלים.

בעברו כיהן שטרנשוס כמנכ"ל יובנק עד שמוזג באופן מלא לתוך הבנק הבינלאומי.  את ניסיונו הרב בשוק ההון צבר שטרנשוס עוד קודם לכן, בתפקיד מנהל תחום השקעות ביטוח וגמל בחברת מנורה מבטחים וכיו"ר חברת קרנות הנאמנות של הקבוצה. במסגרת זו היה אמון  על מערך ניהול השקעות בארץ ובחו"ל בהיקף נכסים של עשרות מיליארדי שקלים. שטרנשוס הוא בוגר תואר ראשון בכלכלה מאוניברסיטת תל אביב. 

יו"ר דירקטוריון מידרוג, דוד מילגרום, בירך ואמר: "שטרנשוס מביא עימו 25 שנות ניסיון בשוק ההון ואין ספק כי הניסיון הרב לצד יכולותיו הגבוהות של אבי, יסייעו לחברה לעמוד ביעדיה ולהמשיך להוביל בענף דירוגי האשראי."  המנכ"ל היוצא ערן היימר הודיע בחודש יולי על פרישתו מהתפקיד, לאחר כהונה של 6 שנים וחצי. היימר עובר לקבוצת טדי שגיא, כאחראי על איתור השקעות עסקיות וריאליות בפעילות הקבוצה בישראל.

אבי שטרנשוס -ינהל את מידרוג אבי שטרנשוס -ינהל את מידרוג אבי שטרנשוס -ינהל את מידרוג

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות