אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
היכונו לעומס: מעל 2.4 מיליון נוסעים יעברו בנתב"ג בחגי תשרי צילום: ענר גרין

היכונו לעומס: מעל 2.4 מיליון נוסעים יעברו בנתב"ג בחגי תשרי

לפי נתוני רשות שדות התעופה, היום העמוס ביותר בנתב"ג בספטמבר צפוי להיות יום חמישי, 26 בחודש, בו יחלפו בשדה 108 אלף נוסעים

22.09.2019, 12:59 | תומר הדר

מעל 2.4 מיליון נוסעים יחלפו בנתב"ג במהלך חגי תשרי - כך עולה מנתונים שמפרסמת רשות שדות התעופה לקראת ראש השנה.

לפי הנתונים, באוקטובר לבדו צפויים לחלוף בשדה 2.3 מיליון נוסעים בטיסות בינלאומיות.

למי שבכל זאת מתעקש לטוס לפני ראש השנה, היום העמוס ביותר בנתב"ג בספטמבר צפוי להיות יום חמישי 26 בחודש, בו יחלפו בשדה 108 אלף נוסעים בלא פחות מ-710 טיסות בינלאומיות. חלק ניכר מנוסעים אלה צפויים לצאת לאומן החל ב-25 בחודש. 

עומס בנתב"ג, צילום: ענר גרין עומס בנתב"ג | צילום: ענר גרין עומס בנתב"ג, צילום: ענר גרין

כפי שנחשף ב"כלכליסט", מגעים להטסה של חלק מהיוצאים לאומן דרך שדה התעופה רמון לא צלחו -ורשות התעופה אף הוציאה לאחרונה דיוור מיוחד המדגיש בפני הטסים לאומן שאין להביא כבודה בקרטונים וצידניות.

היעדים המובילים בספטמבר הם טורקיה (משם ממשיכים נוסעים לטיסות קישור), יוון, איטליה, ארה"ב ורוסיה. בערב יום כיפורים ב 8.10 צפויה הטיסה האחרונה בנתב"ג לנחות בשעה 13:50 בצהרים וההמראה האחרונה תצא בשעה 13:55. עם יציאת יום כיפור ימריא מטוס ראשון בשעה 23:30 בלילה ואילו הנחיתה הראשונה תתקיים בשעה 22:30.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות11 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

11.
איזה תגובות מביכות
סליחה, אבל חלק מהתגובות פה מדהימות. יש במדינת ישראל מצביעי ביבי שבאמת בטוחים שהמצב כאן מעולה בגלל שיש טיסה בחברת לואוקוסט והשדה מלא. זה בדיוק ההיפך מרווחה, זה מצב שבו הצרכן מתפשר על כל דבר כדי להגשים חלום של מעמד הביניים הישראלי- לטוס לחוץ לארץ. זה לא משהו שביבי השיג לכם-זה משהו שקיים בכל העולם מהיום שבו איזיג'ט וראיינאייר קמו. רוב משקי הבית של בני מעמד הביניים במינוס של עשרות אלפי שקלים. מכונית חדשה קונים רק בהלוואה, מתפללים לא להגיע עם הילד למיון כי בתי החולים קורסים, חיים בדירה שכורה כי אין כסף, בלי פנסיה. אבל מה? נוסעים לחוץ לארץ במבצע חיסול בחברה שלא מוכנה לתת לכם כוס מים. בכל כתבה על הבנקים הם רק מדברים על זה שאנשים כאן התייאשו מלסגור את המינוס, מלקנות בית, אז הם "חיים את הרגע" ומבזבזים את הכסף בטיולים לחוץ לארץ. האנשים שרוצים לקנות בית? ללכת ללמוד? הם חמוצים. בעצם...כשחושבים על זה? ביבי בעצם באמת חכם וכל הכבוד לו-הוא יודע כיצד לנגן בדיוק על הנקודות החלשות של המצביעים שלו. חסר רק הנחה על סיגריות, וודקה רד בול וכובעי דיאדורה, והוא יהיה ראש הממשלה עד 2052.
קסקט  |  22.09.19
10.
אסקפיזם באקסטרים
תגידו מה שתגידו. נתניהו חכם.שימו לב לתגובות של החכמים שלא מבינים מהם לחם ושעשועים. הם באמת חושבים שנסיעה לחוץ לארץ בחברת לואו קוסט מתפוררת במאה דולר זה איזה ביטוי ל"חיים טובים"- בעוד שבפועל מדובר במשהו שאירופאים מכירים כבר 20 שנים. לעומת זאת דברו איתם על חינוך, מערכת הרפואה, היכולת שלהם לקנות דירה- את כל אלה הם לא יכולים לתמצת בסלפי מהנופש ובכל מקרה כנראה שמצביעי ביבי לא מוטרדים משאלות כמו "לאיזו אוניברסיטה הילד ילך". נאחל לנו בהצלחה. יותר מזה זה כנראה כבר לא נקבל
נוסע  |  22.09.19
לכל התגובות