אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
לוריאל תשווק בישראל מוצרי טיפוח לגבר

לוריאל תשווק בישראל מוצרי טיפוח לגבר

החברה השיקה את המותג הגברי כבר לפני 15 שנה, ובעשור האחרון החלה להחדיר אותו למדינות שונות מחוץ לצרפת

22.09.2019, 13:24 | אורנה יפת

קבוצת לוריאל ישראל נכנסת לראשונה לקטגוריית מוצרי הטיפוח לגבר ותתחיל לשווק בארץ את המותג הגברי L'OREAL MEN EXPERT. על פי דו"ח יורומוניטור, שוק הקוסמטיקה לגבר הכולל בתוכו מוצרי טיפוח לפנים, מוצרי גילוח, דאודורנטים, בישום ומוצרי רחצה, מהווה בישראל כרבע מכלל שוק הטיפוח ומגלגל כמיליארד שקל.

קראו עוד בכלכליסט

לוריאל השיקה את המותג הגברי כבר לפני 15 שנה, ובעשור האחרון החלה להחדיר אותו למדינות שונות מחוץ לצרפת.

לדברי אלי שגיב, מנכ"ל לוריאל ישראל, ההשקה בישראל נעשית ב"עיתוי אופטימלי" עבור החברה. "שוק טיפוח הפנים לגבר מגלגל 20 מיליון שקל בשנה וצומח בקצב כפול משוק טיפוח הפנים לנשים. יש כיום הרבה גברים שמורחים קרמים של נשים בגלל שההיצע נמוך. אנחנו רואים כאן שוק עם הרבה עניין וכמעט שאין בו שחקנים. מבחינת הבגרות של השוק זה העיתוי הנכון ומבחינת לוריאל מטרת ההשקה היא, בין היתר, בניית מנוע צמיחה נוסף. השקנו השנה שלושה מותגים חדשים בישראל שהם מנועי הצמיחה העתידיים שלנו: ארמני ביוטי CeraVe ועכשיו לוריאל אקספרט. לוראל ממעטת להשיק מותגים חדשים".

השחקנים הבולטים בקטגוריית מוצרי הטיפוח לגבר הם ניוואה, קרליין, קליניק, ודר פישר. בישראל ישווק המותג החדש של לוריאל במחירים שינועו בין 22 ל-55 שקלים, ויהיו גבוהים ב-20% בממוצע מהמחיר בצרפת.

מוצרי טיפוח לגברים של לוריאל מוצרי טיפוח לגברים של לוריאל מוצרי טיפוח לגברים של לוריאל

"נציע מחירים נמוכים מהמתחרים שלנו בקטגוריה וזה יגרום לכולם להוריד מחירים", אמר שגיב.

בחברה בחרו להשיק את מוצרי הטיפוח לפנים רק ברשת סופר פארם בשלב זה, בעוד מוצרי הגילוח יושקו גם ברשת BE המתחרה מבית שופרסל. "לפי בדיקות שעשינו, 72% מקניות מוצרי הטיפוח לגבר נעשות ברשת סופר פארם ולכן בחרנו להשיק שם את המותג", אמר אילן נקש, מנכ"ל חטיבת מוצרי הצריכה של לוריאל. המותג נמכר גם בדיוטי פרי אך הדיוטי פרי מייבא את המוצרים ישירות מהספקים בחו"ל ולעיתים מדובר במוצרים שונים מאלה שנמכרים בישראל.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות