אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
עובדי פלאפון הפגינו הערב מול ביתו של המנכ"ל צילום: אגף הדוברות בהסתדרות

עובדי פלאפון הפגינו הערב מול ביתו של המנכ"ל

ועד עובדי החברה וההסתדרות הודיעו היום על המשך העיצומים, והפגינו החל מ-19:00 מול ביתו של רן גוראון ברעננה; מוקדי שירות הלקוחות ושירותי המכירה עבדו במתכונת מצומצמת, וכך גם מרכזי השירות הפרונטליים

22.09.2019, 21:10 | אביאור אבו

לאחר שוועד עובדי פלאפון פצח ב"שביתת אזהרה כללית" בת יום אחד בחמישי האחרון, הוא מחריף היום (א') את מאבקו על רקע דרישות ההנהלה לפטר עובדים ולסגור יחידות בחברה כחלק מהמשא ומתן על חידוש ההסכם הקיבוצי. הערב החל מ-19:00 הפגינו העובדים מול ביתו של המנכ"ל, רן גוראון, ברעננה.

קראו עוד בכלכליסט

מנכ״ל פלאפון רן גוראון, צילום: יונתן בלום מנכ״ל פלאפון רן גוראון | צילום: יונתן בלום מנכ״ל פלאפון רן גוראון, צילום: יונתן בלום

קודם לכן נמסר מההסתדרות כי מוקדי השירות הטלפוני - שירות הלקוחות ושירותי המכירה - יעבדו במתכונת מצומצמת, וכך גם מרכזי השירות הפרונטליים. כמו כן נמסר כי לא ינתן מענה לטיפול בתקלות רשת על ידי מחלקת הנדסה ומערכות מידע. חדר הבקרה עובד במתכונת שבת.

ועד עובדי פלאפון מנהל מזה תקופה ארוכה מו"מ עם הנהלת החברה בנוגע לחידוש ההסכם הקיבוצי המסתיים בסוף השנה, כאשר ברקע מרחפת הסדרת הסינרגיה בין החברות הבנות בקבוצת בזק. לאחרונה נחתמו הסכמי סינרגיה עם ועדי העובדים של בזק בינלאומי ו-yes, וכעת מתקיים מו"מ לגבי עובדי חברת פלאפון.

עובדי פלאפון מפגינים מול ביתו של המנכ"ל רן גוראון, צילום: אגף הדוברות בהסתדרות עובדי פלאפון מפגינים מול ביתו של המנכ"ל רן גוראון | צילום: אגף הדוברות בהסתדרות עובדי פלאפון מפגינים מול ביתו של המנכ"ל רן גוראון, צילום: אגף הדוברות בהסתדרות

פלאפון, בה מועסקים כ-2,500 עובדים, נדרשת למהלך התייעלות וצמצומים נרחב לאור מצב שוק הסלולר הדועך. ההערכה היא שההנהלה תרצה לפטר כשליש מהעובדים. בנוסף, לפלאפון אין מנועי צמיחה חדשים להציע, לעומת בזק בינלאומי ו-yes שיצאו בטריפל חדש לאחרונה.

מפלאפון נמסר: "אנו נמצאים בימים אלה בעיצומו של משא ומתן עם הוועד, נוכח המצב המחריף בענף הסלולר המחייב יישום מהלכי התייעלות וסינרגיה. אנו מכבדים את זכות העובדים לשבות וקוראים לוועד לנהוג באיפוק ובאחריות לטובת עתיד החברה ועובדיה".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות