אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
מנכ"ל חדש לדיסקונט ניו יורק - זיו בירון יחליף את אורי לוין צילום: בנק דיסקונט

בלעדי לכלכליסט

מנכ"ל חדש לדיסקונט ניו יורק - זיו בירון יחליף את אורי לוין

לכלכליסט נודע כי דירקטוריון הבנק אמור לאשר בימים הקרובים את המינוי שאותו מוביל לוין עצמו, כיום מנכ"ל דיסקונט; בירון משמש כיום כראש חטיבת תכנון, אסטרטגיה וכספים בבנק

23.09.2019, 11:05 | גולן חזני

זיו בירון יחליף את אורי לוין כמנכ"ל דיסקונט ניו יורק. לכלכליסט נודע כי דירקטוריון הבנק אמור לאשר בימים הקרובים את המינוי שאותו מוביל לוין עצמו.

קראו עוד בכלכליסט

בירון משמש כיום כראש חטיבת תכנון, אסטרטגיה וכספים בבנק, תפקיד בו החליף את לוין בינואר 2017 עם מינויו של האחרון כמנכ"ל דיסקונט ניו יורק, כך שמדובר בעקביות מסויימת במינויים של השניים.

 

 

אורי לוין, המנכ"ל היוצא, צילום: רמי זרנגר אורי לוין, המנכ"ל היוצא | צילום: רמי זרנגר אורי לוין, המנכ"ל היוצא, צילום: רמי זרנגר

בירון (45) הוא גיוס של המנכ"לית היוצאת לילך אשר טופילסקי, שב-2017 העבירה אותו מבנק הפועלים שם עבד 6 שנים. הוא כיהן כראש אגף מטה האסטרטגיה בחטיבה הבינלאומית, ובשנה האחרונה כמנהל אגף ניהול ערך לקוח.

 

לפני שהצטרף לבנק הפועלים, עבד בירון ב-HSBC בניו-יורק ובלונדון במשך 6 שנים, שם כיהן בין היתר כמנהל אסטרטגיית ההפצה הגלובלית בבנקאות הקמעונאית, ומנהל המוצרים הגלובלי ב-HSBC DIRECT. קודם לכן, עבד בירון כיועץ אסטרטגי בחברת ייעוץ בינלאומית בניו-יורק.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות