אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
הרשות השנייה מחדשת את מכרז הרדיו החרדי במרכז צילום: יובל חן

בלעדי לכלכליסט

הרשות השנייה מחדשת את מכרז הרדיו החרדי במרכז

מכרזו של רדיו קול חי הפועל כיום מסתיים בסוף השנה; הזיכיון יינתן לתקופה של 4 שנים - תמורת 200 אלף שקל ערבות בנקאית; סעיף מיוחד במכרז מתייחס לחובה לשילוב של נשים בשידורי הרדיו ובפירסומות

23.09.2019, 21:00 | אביאור אבו

הרשות השנייה חידשה היום (ב') את המכרז להפעלת רדיו דתי חרדי באזור המרכז, לקראת סיומו של מכרז הרדיו החרדי ״קול חי״ בסוף השנה.

קראו עוד בכלכליסט

תנאי המכרז מתייחסים למאפיינים הייחודיים של מאזיניו ומחייבים יצירת תוכן איכותי ועשיר, שידור של תכני אקטואליה ויצירת מידע מגוון למאזינים. סעיף מיוחד במכרז מתייחס לחובה לשילוב של נשים בשידורי הרדיו ובפירסומות.

יוליה שמאלוב ברקוביץ יוליה שמאלוב ברקוביץ' יו”ר הרשות השנייה | צילום: אלכס קולומויסקי יוליה שמאלוב ברקוביץ

המתמודדים במכרז יורשו להגיש את הצעותיהם בפרק זמן של כחודשיים מיום פרסומו הצפוי בימים הקרובים, כאשר רדיו קול חי יוכל להתמודד עם הצעה חדשה. הזיכיון יינתן לתקופה של 4 שנים עם אפשרות להארכה והזוכה יידרש להמציא לרשותהשנייה ערבות בנקאית בסכום של כ-200 אלף שקל.

על המציעים יהיה להציג תכנית עסקית מפורטת העומדת בהתאמה להתחייבויות המציע במכרז, כאשר מועצת הרשות תבחן האם התוכנית מבוססת, מציאותית וישימה. כיום תחנות הרדיו הדתיות החוקיות הפועלות הן ״רדיו קול ברמה" ו"רדיו קול חי" כאמור.

לפני כחודשיים בחרו חברי מועצת הרשות השנייה את שני הזכיינים להפעלת הרדיו בערבית באזור הצפון, לארבע שנים הקרובות. הראשונה היא קבוצת 'א-שאמס', שבבעלות סוהיל כראם, שכבר מפעילה כיום את רדיו א-שאמס. מי שתקים את התחנה השנייה היא קבוצת 'רדיו לנשמה' שבשליטת זיעד עומרי, שהיה בעברו מבעלי ערוץ הטלוויזיה "הלא TV".
שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות