אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
עסקת דיינרס מגיעה לביהמ"ש: רבוע כחול ודור אלון תובעות 20 מיליון שקל מכאל צילום: עמית שעל

פרסום ראשון

עסקת דיינרס מגיעה לביהמ"ש: רבוע כחול ודור אלון תובעות 20 מיליון שקל מכאל

החברות הגישו את התביעה היום לביהמ"ש המחוזי בת"א, בטענה לאי תשלום של חלק מעסקת מכירת אחזקותיהן בדיינרס לנתבעת, שללא התוספת בסך 20 מיליון שקל, עמדה על 130 מיליון שקל

24.09.2019, 13:36 | ליטל דוברוביצקי

אלון רבוע כחול ישראל והחברה הבת דור אלון פיננסים הגישו היום (ג') לבית המשפט המחוזי בתל אביב, תביעה בסך כ-20 מיליון שקל נגד חברת כאל (כרטיסי אשראי לישראל), בטענה לאי תשלום של חלק מעסקת מכירת אחזקות התובעות בדיינרס לנתבעת.

קראו עוד בכלכליסט

התובעות (49%) והנתבעת (51%) החזיקו יחד 100% ממניות חברת דיינרס. על פי התביעה, בנובמבר 2015 התקשרו התובעות וכרטיסי אשראי לישראל בהסכם מכוחו מכרו התובעות את כל מניותיהן בדיינרס לחברת כרטיסי אשראי לישראל.

דיינרס דיינרס דיינרס

בתביעה נטען כי בין הצדדים הוסכם שמניות התובעות תירכשנה על ידי הנתבעת בתמורה לכ-130 מיליון שקל בחלק הראשון של התמורה ובחלק השני של התמורה, בכפוף להתקיימות תנאים מסוימים סך נוסף של 20 מיליון שקל.

עוד נטען כי "החלק הראשון של התמורה בסך של 130 מיליון שקל שולם במלואו כפי הוראות ההסכם. התמורה הנוספת בסך של 20 מיליון שקל לא שולמה. בכך הפרה הנתבעת את ההסכם ולא שילמה את מלוא התמורה שהיה עליה לשלם בגין מניות התובעות על פי ההסכם".

מוטי בן משה, בעלי רבוע כחול, צילום: עמית שעל מוטי בן משה, בעלי רבוע כחול | צילום: עמית שעל מוטי בן משה, בעלי רבוע כחול, צילום: עמית שעל

טרם הוגש כתב הגנה.

את התובעות מייצג עו"ד רענן קליר. את הנתבעת מייצג משרד עו"ד יגאל ארנון.

מחברת כאל נמסר: "כאל פעלה בהתאם להסכמות שנחתמו בין הצדדים. אני לומדים את כתב התביעה ונגיב בערכאות המוסמכות".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות