אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
הרחוב היקר ביותר בממלכה: "שדרת המיליארדרים" בלונדון צילום: ויקיפדיה

הרחוב היקר ביותר בממלכה: "שדרת המיליארדרים" בלונדון

על פי דו"ח חדש שפרסמה חברת המחקר הבריטית זופלה, בעיר הבירה עדיין נמצאים 10 הרחובות היקרים בבריטניה - למרות שוק הנדל"ן המקרטע; קנזינגטון פאלאס גרדנס הוכתר כרחוב היקר ביותר זו השנה ה-11 ברציפות, עם מחיר ממוצע של 40.8 מיליון דולר לנכס

29.09.2019, 21:11 | שירות כלכליסט

למרות ששוק הנדל"ן של לונדון מקרטע כתוצאה מחוסר הוודאות סביב הברקזיט והמסים הגבוהים שהוטלו על בתים יקרים, בעיר הבירה עדיין נמצאים 10 הרחובות היקרים ביותר בממלכה; כך על פי דו"ח חדש שפרסמה חברת מחקר הנדל"ן הבריטית זופלה (Zoopla).

קראו עוד בכלכליסט

קנסינגטון פאלאס גרדנס, צילום: ויקיפדיה קנסינגטון פאלאס גרדנס | צילום: ויקיפדיה קנסינגטון פאלאס גרדנס, צילום: ויקיפדיה

קנזינגטון פאלאס גרדנס, הסמוך להייד פארק, הוכתר כרחוב היקר ביותר במדינה זו השנה ה-11 ברציפות, הודות למחיר ממוצע של 32.9 מיליון פאונד (40.8 מיליון דולר) לנכס. ברחוב גרים כמה מעשירי הממלכה, ביניהם יורשת הפורמולה 1 תמרה אקלסטון ורומן אברמוביץ', והוא כבר זכה בעקבות זאת לכינוי "שדרת המיליארדרים". עם זאת, ועל אף הרצף הארוך בפסגה, ב-12 החודשים האחרונים נרשמה ירידה של 7.24%, שהם 2.8 מיליון פאונד, בשווי הבתים.

באופן כללי, כל אחד מ-20 הרחובות הראשונים ברשימה חווה ירידה בשווי הבתים בשנה האחרונה. יתרה מכך, מספר הרחובות ברחבי בריטניה שהשווי הממוצע של בתים בהם עומד על מיליון ומעלה ירד מ-17,289 בשנה שעברה ל-15,484 השנה.

קורטניי אווניו בצפון לונדון, השוכנת ליד שכונת המפסטד הית' היוקרתית, דורגה במקום השני; מחיר בית ממוצע ברחוב עומד על 19.5 מיליון פאונד. גרובנור קרסנט בשכונת בלגרביה ובסמוך לארמון באקינגהם דורג שלישי עם מחיר ממוצע של 19.06 מיליון פאונד.

אילצ'סטר פלייס ובולטונס, שניהם בשכונת קנזינגטון, סוגרים את החמישייה הראשונה עם מחירים ממוצעים של 15.1 מיליון פאונד ו-14.3 מיליון פאונד, בהתאמה.

הרחוב היקר ביותר מחוץ ללונדון הוא מונטרוס גרדנס שבעיר לת'רהד במחוז סארי, שם מחיר ממוצע של בית עומד על 6.5 מיליון פאונד.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות