אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
לואי סי קיי חוזר לישראל: יקיים שתי הופעות צילום: HBO

לואי סי קיי חוזר לישראל: יקיים שתי הופעות

3 שנים לאחר שהופיע בארץ ושנתיים אחרי פרסום התחקיר שבו נחשף כי הטריד מינית חמש נשים, הסטנדאפיסט לואי סי קיי חוזר לארץ

25.09.2019, 17:19 | מאיה נחום-שחל

שלוש שנים אחרי שהופיע בישראל ושנתיים אחרי שפורסם התחקיר של הניו יורק טיימס שבו נחשף כי הטריד מינית חמש נשים, יחזור לואי סי קיי לישראל. בתחילה פורסם כי הוא יקיים הופעה אחת ב-23.11 בהאנגר 11 תל אביב; ואולם לאחר שכל 1,900 הכרטיסים למופע נמכרו ב-20 דקות - ההפקה הודיעה על מופע נוסף באותו יום, שיתקיים בשעה 19:00 בהאנגר 11.

ההופעה שקיים לפני שלוש שנים בירושלים זכתה לשבחי המבקרים ו-20 אלף הצופים שגדשו את האולם. סי קיי היה אז בשיא הקריירה אחרי שזכה 6 פעמים בפרס האמי ויצר את הסדרה המצליחה "לואי" שהקפיצה לו את הקריירה. אולם מאז התחקיר שפורסם בניו יורק טיימס לפיו קיים שיחות לא נאותות עם נשים ואונן בפניהן ללא הסכמתן הוא נעדר הבמה למספר חודשים והסרט "I love you baby" שביים נגנז שבוע לפני שהיה אמור לצאת לאקרנים בארצות הברית.

הסטנדאפיסט לואי סי קיי, צילום: רויטרס הסטנדאפיסט לואי סי קיי | צילום: רויטרס הסטנדאפיסט לואי סי קיי, צילום: רויטרס

ההופעה הפומבית הראשונה שלו לאחר המקרה התקיימה בהפתעה לפני שנה במועדון הניו יורקי "קומדי סלר" וחלק מהצופים קמו ועזבו את המקום במחאה, אולם חלק קיבלו אותו באהדה, מה שדירבן אותו לחזור להופיע. על אף המקרה הוא לא מהסס לעסוק במופעים שלו בנושאים עליהם דיבר לפני הפרשה, לרבות יחסי מין. בחלק מהמופעים הוא גם התייחס לפרשת ההטרדות המיניות.

כמו לפני שלוש שנים גם הפעם יחול איסור להכניס טלפון סלולריים, מצלמות או מכשירי הקלטה למופע. הקהל יתבקש להכניס את המכשירים הסלולריים לנרתיקים ומי שיזדקק למכשיר הטלפון במהלך המופע יוכל לפתוח את המכשיר רק מחוץ לדלתות האולם.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות