אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
לאחר יומיים של שביתה: עובדי רשות האכיפה והגבייה יחזרו מחר לעבודה צילום: באדיבות דוברות רשות האכיפה והגבייה

לאחר יומיים של שביתה: עובדי רשות האכיפה והגבייה יחזרו מחר לעבודה

בהסתדרות בוחנים כעת את המשך הצעדים לאחר החג. העובדים טוענים כי בכוונת הנהלת הרשות לבצע רפורמה מקיפה, ללא הידברות עם נציגות העובדים ובאופן חד-צדדי

25.09.2019, 16:29 | בילי פרנקל
לאחר שביתת אזהרה בת יומיים, יחזרו מחר (ה') עובדי רשות האכיפה והגבייה לעבודה סדירה. בהסתדרות עובדי המדינה בוחנים כעת את המשך הצעדים לאחר החג.

פעילות משרדי רשות האכיפה והגבייה ברחבי הארץ הושבתה באישור ההסתדרות אתמול והיום, זאת בטענה כי בכוונת הנהלת הרשות לבצע רפורמה מקיפה, ללא הידברות עם נציגות העובדים ובאופן חד-צדדי.

הוצאה לפועל (ארכיון), צילום: באדיבות דוברות רשות האכיפה והגבייה הוצאה לפועל (ארכיון) | צילום: באדיבות דוברות רשות האכיפה והגבייה הוצאה לפועל (ארכיון), צילום: באדיבות דוברות רשות האכיפה והגבייה

בתוך כך נטען כי הנהלת הרשות מתעלמת מדרישת ההסתדרות מזה כשנתיים, לנהל משא ומתן לחתימה על הסכם קיבוצי חדש, אשר יסדיר את השלכות הרפורמה על העובדים. בוועד טוענים בין היתר לתוספת בלתי סבירה של עומסי עבודה, ללא נכונות לפצותם בהתאם. בתוך כך, על רקע כניסתו לתוקף של חוק חדלות פירעון החדש, בוועד דורשים תוספות שכר לכלל העובדים, וזאת אף שבינתיים הוקצו לשם יישום החוק 14 תקנים חדשים, ושמידת השפעתו על עומסי העבודה של העובדים עדיין אינה ברורה.

מחזיק התיק הארצי של עובדי רשות האכיפה והגבייה בהסתדרות עובדי המדינה, אבנר סולטני, מסר: "פעילות רשות האכיפה והגבייה הושבתה למשך יומיים, כמסר להנהלת הרשות על כך שההסתדרות לא תעמוד מנגד כאשר עובדים מופקרים וכאשר נערכים שינויים ארגוניים, ללא התייעצות או דיון עם נציגות העובדים. אנו בוחנים את המשך צעדינו לאחר ראש השנה".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות