אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
חוזה חדש לאלביט מערכות מול צי ארה"ב בהיקף של 85 מיליון דולר

חוזה חדש לאלביט מערכות מול צי ארה"ב בהיקף של 85 מיליון דולר

חברת הבת האריס זכתה בחוזה קבוע שמטרתו תיקון מערכות תצוגה בתאי הטייסים של מטוסי F-18 בצי ארה"ב (U.S Navy); לפני שבוע וחצי השלימה אלביט מערכות את העסקה המשמעותית ביותר שלה - רכישת אותה חברת בת האריס, ב-350 מיליון דולר

26.09.2019, 10:53 | חזי שטרנליכט

חוזה חדש לאלביט מערכות מול הצי של ארה"ב: החברה הודיעה כי חברת הבת שלה בארה"ב, זכתה בחוזה קבוע, שלא ניתן לשינוי ושאינו כולל אופציה להארכה - בהיקף של 85 מיליון דולרים.

קראו עוד בכלכליסט

מטרת החוזה היא תיקון מערכות תצוגה בתאי הטייסים של מטוסי F-18 בצי של ארה"ב (U.S Navy). לפי הודעת החברה מדובר בצורך לתקן את מערכות התצוגה של הטייסים (DDI, Digital Display Indicator).

ביום ראשון שעבר (15/9) השלימה אלביט מערכות את העסקה המשמעותית ביותר שלה - רכישת חברת האריס, עסקה של 350 מיליון דולר, מאז שהשלימה את רכישת תע"ש בחורף האחרון בהיקף של 1.8 מיליארד שקל.

בצלאל מכליס, מנכ"ל אלביט מערכות, צילום: מאור סוויסה בצלאל מכליס, מנכ"ל אלביט מערכות | צילום: מאור סוויסה בצלאל מכליס, מנכ"ל אלביט מערכות, צילום: מאור סוויסה

האריס עוסקת בייצור מערכות ראיית לילה מתקדמות ובתקופה שבין ההודעה על הרכישה לסגירתה, נודע בארה"ב, כי האריס קיבלה חוזה של 249 מיליון דולרים מול משרד ההגנה לאספקת מערכות ראיית לילה מתקדמות ל'מארינס'.

ב-10 בספטמבר הודיעה החברה כי זכתה בחוזה בהיקף של כ-38 מיליון דולר ממשרד ההגנה הבריטי, לאספקת מערכות אימון ארטילרי עבור צבא היבשה של אנגליה. מערכות האימון הארטילרי תסופקנה במהלך תקופה של שנתיים, ובמשך ארבע שנים נוספות תספק אלביט מערכות אנגליה תחזוקה, תמיכה טכנית והכשרות באתרי הלקוח. אלביט מערכות פתחה את המסחר הבוקר, כאשר המניה מגלמת לה שווי שוק של 25.3 מיליארד דולרים.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות