אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
בנק ישראל נפרד ממשרד הייעוץ התקשורתי "קרמר דוידוביץ'" צילום: עמית שעל

בנק ישראל נפרד ממשרד הייעוץ התקשורתי "קרמר דוידוביץ'"

לאחר 7 שנות עבודה משותפת, החליט עו"ד אלי דוידוביץ' שלא להגיש מועמדותו להתקשרות נוספת עם הבנק. דוידוביץ' ליווה את הנגידים קרנית פלוג ואמיר ירון ואת המפקחים על הבנקים דודו זקן וחדווה בר; ועדת המכרזים של הבנק תבחר ביועץ תקשורת חדש

26.09.2019, 13:48 | אביאור אבו

בנק ישראל הודיע היום (ה') על סיום ההתקשרות בינו לבין משרד הייעוץ התקשורתי "קרמר דוידוביץ'" לאחר 7 שנות עבודה. עו"ד אלי דוידוביץ', מנכ"ל שותף במשרד, החליט שלא להגיש את מועמדותו להתקשרות נוספת עם בנק ישראל; עתה, על ועדת המכרזים של הבנק יהיה לבחור ביועץ תקשורת חדש.

קראו עוד בכלכליסט

 דוידוביץ' ליווה באופן צמוד את הנגידה, ד"ר קרנית פלוג, את הנגיד פרופ' אמיר ירון ואת המפקחים על הבנקים, דודו זקן וד"ר חדווה בר, במקביל למערך הדוברות הפנימי של הבנק. דוידוביץ' החליף בזמנו את זמיר דחב"ש, שייעץ במקביל לבתי השקעות ובנקים זרים ועל כך מתח מבקר המדינה אז, מיכה לינדנשטראוס, ביקורת על בנק ישראל. עתה, על ועדת המכרזים של הבנק יהיה לבחור ביועץ תקשורת חדש.

נגיד בנק ישראל, פרופ' אמיר ירון מסר: "אנו מודים לאלי דוידוביץ' ולצוות משרדו על השירות האיכותי והמקצועי שהעניק לבנק ישראל בשנים האחרונות, תוך זמינות ואמינות ראויות לציון. המציאות התקשורתית והשיח הציבורי בה פועל בנק ישראל משתנה כל העת, לאור הסביבה הכלכלית והשינויים החלים בעולם התקשורת.

"לאור אלו, אלי ידע להציג להנהלת בנק ישראל ולדוברות הבנק את האתגרים התקשורתיים ולהציע כיצד להנגיש את המסרים של הבנק לציבור, תוך התחשבות במאפיינים הייחודיים של בנק ישראל במרחב הציבורי, והבנה מעמיקה של המשמעות התקשורתית של קשת התחומים הכלכליים ונושאי המדיניות והרגולציה בהם הבנק עוסק. הוא סייע מאוד לפעולות ההסברה של הבנק בתחומים השונים".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות