אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
ראש הממשלה מבקש שהשימוע שלו יבוצע בשידור חי צילום: מוטי קמחי

ראש הממשלה מבקש שהשימוע שלו יבוצע בשידור חי

בסרטון שצילם היום בנימין נתניהו ביקש מהיועמ"ש מנדלבליט לפתוח לשידור חי את השימוע בתיקים 1000, 2000 ו-4000, כשיתקיים אחרי החג ביום רביעי; "כך נבטיח צדק ואמת", אמר רה"מ

26.09.2019, 13:57 | ליטל דוברוביצקי ותומר גנון

ראש הממשלה, בנימין נתניהו ביקש היום (ה) מהיועץ המשפטי לממשלה בסרטון שצילם, לפתוח לשידור חי את השימוע בתיקיו שיתקיים אחרי החג ביום רביעי. "כך נבטיח צדק ואמת", אמר.

קראו עוד בכלכליסט

ביום רביעי הקרוב יגיעו פרקליטיו של ראש הממשלה לשימוע באשר לתיקים בהם נחשד ראש הממשלה. זאת לאחר שלאחרונה זומן לשימוע בתיקי 1000, 2000 ו-4000.

בנימין נתניהו, צילום: אוליבייה פיטוסי - הארץ בנימין נתניהו | צילום: אוליבייה פיטוסי - הארץ בנימין נתניהו, צילום: אוליבייה פיטוסי - הארץ

בסרטון שצילם אומר היום נתניהו: "בשבוע הבא יפתח השימוע בענייני. אחרי 3 שנים של מבול של הדלפות מגמתיות וחלקיות, הגיע זמן שהציבור ישמע את הכול. גם את הצד שלי בצורה שלמה, מלאה וללא מתווכים, ללא צנזורים וללא מעוותים.

"לכן אני מבקש מהיועץ המשפטי לממשלה לפתוח את השימוע לשידור חי. אני חושב שזה הדבר הדרוש, השקיפות נותנת את האמת. הרי יהיו הדלפות. אנחנו רואים כבר 300 הדלפות בלי שום טיפול ובלי שום חקירה, ולכן הפרקטיקה הזו תימשך. הכול שייצא, לא רק שאין לי מה להסתיר, אני רוצה שהכול ישמע. זו בקשתי. שידור חי של השימוע. כך נבטיח צדק ואמת".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות

65 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

לכל התגובות