אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
איקאה מבצעת ריקול בכל העולם לסינר האכלה לפעוטות צילום: איקאה

איקאה מבצעת ריקול בכל העולם לסינר האכלה לפעוטות

מדובר בסינר לילדים מדגם MATVRA 2. הסיבה לריקול: תלונות על נפילת כפתור. לקוחות שיחזירו המוצר יוכלו להחליפו במוצר דומה או לקבל החזר כספי מלא

01.10.2019, 23:46 | נורית קדוש

בעקבות תלונות על נפילת כפתור מסינר האכלה לפעוטות, מבצעת איקאה העולמית ריקול על סינר לילדים מדגם MATVRA 2. הסינר המדובר הינו בצבעים כחול ואדום ומספרו הסידורי 50426920.

בעקבות כך, גם החברה בישראל מבקשת מלקוחות אשר רכשו את הסינר, להפסיק את השימוש בו ולהחזירו לאחת מחנויות הרשת בנתניה, ראשל"צ, קריית אתא או באר שבע. כנגד החזרת המוצר יוכלו הלקוחות להחליפו במוצר דומה או לקבל החזר כספי מלא. לא נדרשת הוכחת קנייה וההחזר מתבצע בדלפקי שירות הלקוחות.

הסינור מדגם MATVRA שאיקאה מבצעת לו ריקול, צילום: איקאה הסינור מדגם MATVRA שאיקאה מבצעת לו ריקול | צילום: איקאה הסינור מדגם MATVRA שאיקאה מבצעת לו ריקול, צילום: איקאה

"הובא לידיעתנו כי קיים סיכון שהכפתור יינתק אם הילד ימשוך בו", מסרה אמילי קוסטנר, מנהלת תחום עסקי באיקאה שבדיה."בטיחות הלקוחות נמצאת בראש סדר העדיפויות של איקאה. מסיבה זו כאמצעי זהירות בחרנו להכריז על ריקול לסינר MATVRÅ. החברה ציינה כי סינר MATVRÅ שמספרו הסידורי 40426925, דוגמת פירות/ירקות בצבעים ירוק/צהוב - בטוח לשימוש בשל שימוש בחומר שונה ועיצוב אחר".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות