אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
עוד עזיבה בשרונה: סטורי סוגרת את סניף הדגל צילום: תומי הרפז

עוד עזיבה בשרונה: סטורי סוגרת את סניף הדגל

תעזוב את המתחם בנובמבר ותצטרף לרשתות רבות שכבר יצאו ממנו, האחרונה שבהן – G-Star ההולנדית

02.10.2019, 08:29 | נווית זומר

אובדן נוסף למתחם שרונה: רשת סטורי, שבבעלות אורי רייז וגידי פדרמן, תסגור בנובמבר הקרוב את סניף הדגל שלה במתחם שרונה, עם סיום חוזה השכירות שלה. הסניף משתרע על שטח של 700 מ"ר והוא נפתח בהשקעה גדולה בשנת 2016 בתוך מבנה עתיק ששימש בעבר את הטמפלרים שישבו באזור כיקב.

ההשקעה של סטורי, המייבאת ומשווקת מותגים בתחומי הביגוד, ההנעלה והבית, נדרשה משום שהמבנה עבר שימור ושיחזור, כולל גג העץ והרעפים שלו. עד הסגירה תתקיים במקום מכירת חיסול של המלאי הקיים.

אורי רייז בעלי סטורי, צילום: תומי הרפז אורי רייז בעלי סטורי | צילום: תומי הרפז אורי רייז בעלי סטורי, צילום: תומי הרפז

לאחרונה נחשף, כי גם מותג האופנה ההולנדי G-Star סוגר את הסניף במתחם. זכייני המותג ההולנדי בישראל, אורי מונרוב ושי לוי, טענו כי התנועה במתחם לא הייתה מספקת מבחינתם.

סטורי פועלת כרשת מולטי־ברנד, המייבאת ומוכרת מותגים טרנדיים ואיכותיים במחירים לא זולים. הסניף בשרונה מציע כ־80 מותגים שונים ומהווה את אחת האטרקציות במתחם. הרשת כולה מונה כיום 13 סניפים, רובם בקניונים, בנוסף לאתר מכירות און־ליין.

סטורי כבר לא בשרונה, צילום: אביגיל עוזי סטורי כבר לא בשרונה | צילום: אביגיל עוזי סטורי כבר לא בשרונה, צילום: אביגיל עוזי

אורי רייז, בעלי סטורי, אמר בתגובה: "השקענו המון במתחם, אבל לצערי נשארנו שם כמעט אחרונים. המתחם מעולה לבילויים אך לא למסחר. הסניף בכיכר דיזנגוף ששופץ לאחרונה יהפוך לחנות הדגל שלנו".

קבוצת אירני, בעלי פקטורי 54 השותפה במתחם שרונה, צפויה לנצל את החנות שתתפנה למכירת עודפים של מגוון מותגי אופנה שהיא מייבאת, ובהמשך להצגת המוזיאון הנודד של מותג FILA שגם אותו היא מייבאת.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות