אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
עורך דינו של נתניהו: "הסדר טיעון? לא עלה בשיחות פנימיות" צילום: אוהד צויגנברג

עורך דינו של נתניהו: "הסדר טיעון? לא עלה בשיחות פנימיות"

היועץ המשפטי לממשלה ועורכי דינו של נתניהו הגיעו למשרד המשפטים, והחלו בשימוע הראשון שיעסוק בפרשת "בזק-וואלה"

02.10.2019, 10:15 | יעל פרידסון, ynet
היועץ המשפטי לממשלה אביחי מנדלבליט הגיע הבוקר (רביעי) למשרד המשפטים בירושלים לקראת השימוע לראש הממשלה בנימין נתניהו בפרשת "בזק-וואלה".

עורך הדין הוותיק רם כספי, שמייעץ לצוות ההגנה של נתניהו, אמר בכניסה לשימוע כי הוא מאמין שמנדלבליט יגבש את החלטותיו "באורח מקצועי וענייני תוך התעלמות מוחלטת מרעשי הרקע, הפגנות בוטות ומיותרות ולחצים תקשורתיים".

קראו עוד בכלכליסט

עו"ד רם כספי, צילום: אוהד צויגנברג עו"ד רם כספי | צילום: אוהד צויגנברג עו"ד רם כספי, צילום: אוהד צויגנברג

כספי לא הסכים להשיב לשאלה אם השימוע יוביל לסגירת התיקים הפליליים נגד נתניהו - אך אמר כי נושא החנינה או הסדרי הטיעון לא עלה לדיון גם בשיחות הפנימיות.

"יש לי אמון מוחלט ובלתי מסויג לא רק במערכת המשפט בישראל, אלא גם באלה העומדים בראשה, ובראשם פרקליט המדינה ניצן וגברת ליאת בן ארי, המשנה לפרקליט המדינה ופרקליטת מחוז תל אביב מיסוי וכלכלה. בהכירי אותם אישית, אין לי ולו ספק קל שבמסגרת הליכי השימוע, היועמ"ש יגבש את החלטותיו באורח מקצועי וענייני תוך התעלמות מוחלטת מרעשי הרקע, מהפגנות בוטות ומיותרות ומלחצים תקשורתיים".

כספי הוסיף כי הוא "מייחס חשיבות רבה להליכי השימוע ועל יסוד תוצאות החקירות והחומרים המצויים ברשותי וברשות צוות ההגנה. אני סבור שקיים בסיס מוצק לשנות את פני הדברים כפי שהם עולים מכתב החשדות". הוא התייחס לפרשה שתעלה היום בשימוע ורמז לאופי הטענות שיציג: "למיטב ידיעתי תהיה זו הפעם הראשונה מאז קום המדינה שמערכת היחסים בין גורמי ממשל ועובדי ציבור לבין התקשורת נבחנת בהיבטים פליליים"

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות