אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
תקלה משונה בטוויטר: בכל אזור התקלקל משהו אחר צילום: שאטרסטוק

תקלה משונה בטוויטר: בכל אזור התקלקל משהו אחר

גולשים ברחבי העולם מתלוננים על ליקויים מגוונים ברשת החברתית; בארה"ב לא ניתן לשלוח הודעות ישירות, חלון הטרנדים לא זמין למשתמשים במרכז אירופה, ביוון לא מצליחים המשתמשים להיכנס לשירות ובמדינות אחרות לא עובדת גרסת הדפדפן

02.10.2019, 12:00 | שירות כלכליסט

תקלה עולמית משונה בטוויטר; מזה מספר שעות ששירותי הרשת החברתית אינם זמינים באופן רציף. בצורה לא שגרתית, לא מדובר בקריסה מלאה של האפליקציה או גרסת הדפדפן, כי אם בליקויים ספציפיים בפיצ'רים של השירות, שמקבלים צורות שונות במדינות שונות. 

קראו עוד בכלכליסט

למשל, במערב ארה"ב התלוננו גולשים על חוסר יכולת לשלוח הודעות ישירות, ועל פיד טרנדים שמתעדכן לאט; במרכז אירופה התלוננו גולשים על חלון טרנדים שכלל אינו זמין ועל חוסר יכולת להעלות תמונות ולינקים לשירות; ביוון דווח על נפילה מלאה של טוויטר וחוסר יכולת להיכנס לרשת החברתית ואילו ביפן דווחו בעיות בגרסת הדפדפן של טוויטר - ליקוי שנצפה גם פה בארץ בשעה האחרונה. 

ציפור חולה. טוויטר, צילום: depositphotos ציפור חולה. טוויטר | צילום: depositphotos ציפור חולה. טוויטר, צילום: depositphotos

עדיין לא ידוע מה גרם לליקוי המשונה, ויתכן שאלו הם ספיחים של תקלה חריפה יותר שזוהתה בטוויטר בזמן, והליך התיקון שלה משפיע על פיצ'רים בצורה לא אחידה.

"חווינו בעיות שירות בטוויטר ובטוויטדק", צייצה החברה. "יתכן שיש לכם קשיים בפרסום ציוצים, קבלת התראות או צפייה בהודעות ידיעות. אנו עובדים על תיקון הליקויים, ובקרוב נחזור לפעילות נורמלית". 

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות