אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
נמשכות העזיבות בטבע: סמנכ"ל התפעול פורש צילום: EPA

נמשכות העזיבות בטבע: סמנכ"ל התפעול פורש

ד"ר קרלו דה נוטריסטפני, סמנכ"ל בכיר לתפעול גלובלי, יוחלף ע"י אריק דראפה ששימש בעברו כראש תחום הפעילות הביולוגית בחברה; עזיבת דה נוטריסטפני מגיעה לאחר פרישתו המפתיעה של סמנכ"ל הכספים מייק מקללן בחודש שעבר

02.10.2019, 19:59 | חזי שטרנליכט

נמשכים השינויים והעזיבות בצמרת ענקית התרופות טבע: ד"ר קרלו דה נוטריסטפני הודיע היום (ד') על פרישתו מתפקיד סמנכ"ל בכיר לתפעול גלובלי בחברה. הוא יוחלף על-ידי אריק דראפה, שיבצע את תפקידו מהמטה העולמי של החברה בארץ.

קראו עוד בכלכליסט

דראפה, בן 58, הצטרף לטבע בשנת 2014 וכיהן בתפקידי ניהול שונים. בין היתר פעל בתור סמנכ"ל בכיר ומנהל איכות ראשי בקבוצת טבע החל מ-2015 ועד היום. במקביל שימש בתור ראש תחום הפעילות הביולוגית של טבע בשנים 2014 עד 2017. בעבר עבד בחברות פארמה אחרות בהן נובו נורדיסק.

העזיבה של דה נוטריסטפני מגיעה לאחר פרישתו המפתיעה של סמנכ"ל הכספים מייק מקללן, במועד הצגת הדו"חות הכספיים לרבעון השני בתחילת אוגוסט האחרון. באותו מועד ניתן בהמשך הסבר כי מקללן עוזב בכדי להתקרב למשפחתו בארה"ב, אך לפני כשבועיים דיווחנו שהתקבל לשמרה בחברת תרופות בברצלונה בשם אלמירל.

קאר שולץ, מנכ"ל טבע, צילום: יובל חן קאר שולץ, מנכ"ל טבע | צילום: יובל חן קאר שולץ, מנכ"ל טבע, צילום: יובל חן

בהקשר של עזיבת דה נוטריסטפני אמר מנכ"ל טבע, קאר שולץ כי "אחרי יותר משבע שנים בהן הוביל את התפעול הגלובלי בטבע, קרלו דה נוטריסטפני יפרוש מטבע". שולץ הוסיף כי "במהלך כהונתו, קרלו וצוותו שיפרו באופן משמעותי את חוזק וביצועי התפעול הגלובלי שלנו ואת שרשרת האספקה, ובמקביל המשיכו לייעל את רשת התפעול, להפחית עלויות ולשפר את התחרותיות של המוצרים שלנו. אני רוצה להודות לקרלו על תרומותיו הרבות ועל מנהיגותו, ולאחל לו את הטוב ביותר בפרישתו".

בנוגע למחליפו ציין שולץ כי "אריק הוא המנהיג הנכון להחליף את קרלו בתקופה זו כדי לקחת את התפעול הגלובלי של טבע לרמה הבאה בביצועים ולשמש ככח מניע מרכזי של הייעוד והאסטרטגיה של טבע. ארגון התפעול מוכן להבטחת מעבר חלק".
שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות