אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
וויפרו ההודית תתמודד במכרז חממות בפריפריה צילום: Picasa

בלעדי לכלכליסט

וויפרו ההודית תתמודד במכרז חממות בפריפריה

שורה של חברות ישראליות מובילות חוברת לענקית ההודית WIPRO ולעיריית כרמיאל כדי להתמודד כקבוצה במכרז חממות יזמות בפריפריה של רשות החדשנות

03.10.2019, 07:53 | מאיר אורבך

שורה של חברות ישראליות מובילות, הכוללת את טמבור, כתר פלסטיק, טרלידור, פליינג קרגו וקליל, חוברת לענקית ההודית וויפרו (WIPRO) ולעיריית כרמיאל כדי להתמודד כקבוצה במכרז חממות יזמות בפריפריה של רשות החדשנות, כך נודע ל"כלכליסט".

קראו עוד בכלכליסט

הקבוצה מתכוונת להקים בעיר כרמיאל חממה ראשונה מסוגה בארץ, שתטפח יזמות טכנולוגית בתחום Industry 4.0 המחבר בין התעשייה המסורתי לחדשנות טכנולוגית ועושה שימוש בין השאר באינטרנט. ליוזמה שותפות גם המכללה האקדמית להנדסה אורט בראודה והתאחדות התעשיינים. החזון שבבסיס הצעתה של קבוצת החברות הוא ליצור מוקד טכנולוגי לאומי בעל מובילות עולמית בשילוב עם אקסלרטור הגליל.

כרמיאל, צילום: Picasa כרמיאל | צילום: Picasa כרמיאל, צילום: Picasa

במסגרת ההכנות האחרונות להגשת המכרז הגיעו בימים האחרונים לישראל מנהלים בכירים מהמטה העולמי של וויפרו בבנגלור ונפגשו עם גורמים ישראלים. לדברי איתמר בוחניק, סמנכ"ל הכספים של החברה הבת המקומית וויפרו גבעון, "אנחנו מזהים את מהפכת Industry 4.0 כאפיק מוביל להשקעות מגופים וחברות בעולם. מטרתנו להביא לפיתוחן של טכנולוגיות אשר יציבו את התעשייה הישראלית בחזית העולמית".

עם השקעותיה של וויפרו עד כה בישראל נמנות חברת Demsito חברת InSights וקרן TLV Partners.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות