אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
מנכ"ל חדש למליסרון - סמנכ"ל הכספים אופיר שריד מונה לתפקיד צילום: אביב אברמוב

מנכ"ל חדש למליסרון - סמנכ"ל הכספים אופיר שריד מונה לתפקיד

שריד יחליף את אבי לוי, שכיהן כמנכ"ל מליסרון בשמונה השנים האחרונות; יו"ר הקבוצה ליאורה עופר: "מודה לאבי לבי לע השנים הנהדרות שלנו יחד, שמחה על ההזדמנות לקדם מנהל מתוך הקבוצה"

03.10.2019, 09:44 | גולן חזני

מנכ"ל חדש למליסרון: אופיר שריד, סמנכ"ל הכספים של החברה בשמונה השנים האחרונות, ימונה למנכ"ל - כך הודיעה החברה הבוקר (ה'). שריד יחליף את אבי לוי, שכיהן  כמנכ"ל מ-2011.

שריד (47), רואה חשבון, בעל תואר ראשון בכלכלה וחשבונאות (אוניברסיטת חיפה) ותואר שני במשפטים (אוניברסיטת בר אילן) התחיל את דרכו המקצועית במשרד סומך חייקין KPMG וכיהן במהלך השנים במגוון תפקידי ניהול כספים בכירים וביניהם סמנכ"ל כספים של  קבוצת 013 נטוויז'ן. כסמנכ"ל הכספים של קבוצת מליסרון היה שריד אחראי בין היתר, על פעילותה הפיננסית והעסקית של הקבוצה, הקשר השוטף מול שוק ההון ובעלי המניות.

לוי הודיע על פרישה מהתפקיד בחודש יולי האחרון, לאחר  שלא הצליח להגיע להסכמות בנוגע לתנאי ההעסקה שלו עם בעלת השליטה ליאורה עופר - במסגרת החוזה החדש שלו. לפי ההסככמות שנקבעו בעת ההודעה, לוי המשיך להעמיד ממשירותיו לחברה בתקופת ביניים, עד לאיתור המחליף. כפי שנחשף בכלכליסט, לוי ביקש הלוואה של 400-300 מיליון שקל לרכישת מניות בחברה ונענה בשלילה מצד בעלת השליטה, מה שהביא לפרישתו. שכרו החודשי של שריד יעמוד לפי הצעת החברה על 140 אלף שקל, נמוך יותר משכרו של לוי שעמד על 168 אלף שקל. לוי מחזיק כיום ב-4.37% מהון המניות של מליסרון.

ליאורה עופר, יו"ר מליסרון ובעלת השליטה בחברה, מסרה: "אני מבקשת להודות לאבי לוי על תרומתו הרבה לפיתוח הקבוצה ועל השנים הנהדרות שלנו יחד ומאחלת לו הצלחה רבה בכל אשר ייבחר בהמשך דרכו. אני שמחה על ההזדמנות לקדם מנהל מתוך הקבוצה ומברכת את אופיר על מינויו. אני בטוחה כי לאור  היכרותו העמוקה את החברה, כישוריו וניסיונו המקצועי הרב, תהיה לאופיר תרומה רבה לחברה בתקופה מאתגרת זו וזאת יחד עם ההנהלה המצוינת של החברה אשר יביאו להמשך צמיחתה ולהיותה של מליסרון חברה מובילה במשק הישראלי".

אופיר שריד מנכ"ל מליסרון הנכנס , צילום: אביב אברמוב אופיר שריד מנכ"ל מליסרון הנכנס | צילום: אביב אברמוב אופיר שריד מנכ"ל מליסרון הנכנס , צילום: אביב אברמוב

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות