אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
מיזוג נוסף בענף הקנאביס - בדרך להיכשל צילום: גטי אימג'ס

מיזוג נוסף בענף הקנאביס - בדרך להיכשל

פי.אל.טי הציבורית וחברת הקנאביס אילן ביו לא הגשימו את התחייבויותיהן אחת כלפי השניה, עד למועד פקיעת הסכם המיזוג; כעת החברות פועלות להארכת המועד לסוף אוקטובר השנה; אם יכשלו, יהיה זה המיזוג הרביעי שנופל בתחום הקנאביס הישראלי

03.10.2019, 14:47 | צלי גרינברג
פי.אל.טי שירותים פיננסיים דיווחה היום (ה') כי פג הסכם המיזוג בינה לבין חברת הקנאביס אילן ביו, הפועלת בישראל בתחום הרפואי ובארה"ב בתחום הפנאי, מבלי שהצליחו החברות לקיים את תנאי ההסכם.

קראו עוד בכלכליסט

יחד עם זאת, החברה דיווחה כי הצדדים פועלים להאריך את ההסכם עד ל-31 לאוקטובר השנה. זאת, לאחר שבמאי השנה פי.אל.טי הציבורית דיווחה למשקיעיה כי חתכה את שוויה של אילן ביו ב-62%, מ-98 מיליון דולר ל-36.5 מיליון דולר, לטובת המיזוג.

קנאביס, צילום: שאטרסטוק קנאביס | צילום: שאטרסטוק קנאביס, צילום: שאטרסטוק

ההערכת השווי נחתכה בעקבות דרישת הרשות לניירות ערך לתיקונים ותוספות למסמך הקדמת אסיפה של בעלי המניות שפירסמה החברה לאישור המיזוג בינה לבין אילן ביו.

אם לא יצליחו הצדדים להגיע להבנות, או להתמזג, יהיה זה המיזוג הרביעי שנופל בתחום הקנאביס הישראלי, לאחר שבטר כשלה להתמזג עם ווייטסמוק הציבורית, r.c.k כשלה להתמזג עם תמד"א שנמחקה, ואופקטרא ויתרה על מיזוג חברת הקנאביס היי פארמה וכעת מבקשת להתמזג עם חברת מיט טק.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות