אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
רשמית: רוסק עמינח תעזוב ב-1 בנובמבר את בנק לאומי - חנן פרידמן ייכנס לתפקיד המנכ"ל צילומים: רון קדמי, שאול גולן

רשמית: רוסק עמינח תעזוב ב-1 בנובמבר את בנק לאומי - חנן פרידמן ייכנס לתפקיד המנכ"ל

המפקחת על הבנקים חדוה בר הודיעה כי אינה מתנגדת למינוי פרידמן לתפקיד מנכ"ל הבנק. עוד לא ברור מה יהיה התפקיד הבא של רוסק עמינח אך ידוע כי קיבלה הצעות ממספר גופים פיננסים, חלקם בינלאומיים

03.10.2019, 18:11 | רחלי בינדמן
עכשיו זה רשמי: המפקחת על הבנקים חדוה בר הודיעה כי אינה מתנגדת למינוי חנן פרידמן למנכ"ל בנק לאומי. לראשונה חושף הבנק את מועד תחילת כהונתו ופרישתה של רקפת רוסק עמינח - 1 בנובמבר, קרי מיד לאחר החגים וחודש לאחר שנכנס לתפקידו רשמית דב קוטלר, מנכ"ל בנק הפועלים.

קראו עוד בכלכליסט

חנן פרידמן. ייכנס לתפקיד המנכ"ל ב-1 בנובמבר, צילומים: רון קדמי, שאול גולן חנן פרידמן. ייכנס לתפקיד המנכ"ל ב-1 בנובמבר | צילומים: רון קדמי, שאול גולן חנן פרידמן. ייכנס לתפקיד המנכ"ל ב-1 בנובמבר, צילומים: רון קדמי, שאול גולן

פרידמן לא זקוק לתקופת חפיפה שכן כיהן כחבר הנהלה וראש חטיבת האסטרטגיה והרגולציה בבנק והיה יד ימינה של רוסק עמינח ושותף למהלכים המשמעותיים שביצע הבנק בשנים האחרונות.

עוד לא ברור לאן פניה של רוסק עמינח מועדות אך ידוע כי קיבלה הצעות ממספר גופים פיננסים, חלקם בינלאומיים.

התפקיד הראשון שפרידמן נדרש לאייש הוא של מחליפו בתפקיד האחרון.

הבוקר נודע כי לאומי הפסיד במכרז האפליקציות לתחבורה הציבורית ולפתחו של פרידמן מונח האתגר לשפר את מיצובה של אפליקציית התשלומים פיי למול המתחרות פייבוקס של דיסקונט וביט של הפועלים. כמובן שהוא יצטרך לקבל החלטות מהותיות לגבי עתיד הבנק הדיגיטלי פפר מול תחרות מצד הבנק הדיגיטלי החדש של מריוס נכט שגייס לשורותיו בכירים לשעבר בפפר.

פרידמן יוציא אל הפועל תוכנית התייעלות נוספת בבנק ותוכנית פרישה מרצון ויתניע מעבר הנהלת החברה ללוד.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות