אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
חוזה חדש לאלביט מערכות: תספק מל"טים לצבא באסיה ב-153 מיליון דולר צילום: אוראל כהן

חוזה חדש לאלביט מערכות: תספק מל"טים לצבא באסיה ב-153 מיליון דולר

חברת התעשיות הבטחוניות הישראלית תספק לצבא יבשתי בדרום מזרח אסיה מערך שכולל מעל אלף רחפנים ומל"טים טקטיים משלושה סוגים; נשיא ומנכ"ל אלביט מערכות, בוצי מכליס: "מתחזקת ההשקפה בקרב צבאות יבשה שפתרונות מל"ט הם מפתח לעליונות מודיעינית"

06.10.2019, 10:02 | חזי שטרנליכט

גל העסקאות של אלביט מערכות נמשך: חברת התעשיות הבטחוניות הישראלית הודיעה הבוקר (א') על חוזה של 153 מיליון דולר לאספקת מערך מטוסים לא מאוישים (מל"טים) לצבא יבשה במדינה בדרום מזרח אסיה, למשך תקופה של 22 חודשים.

קראו עוד בכלכליסט

במסגרת החוזה תספק אלביט מערכות ללקוח מערך מטוסים ללא טייס שכולל מעל לאלף רחפנים מסוג THOR, מספר רב של מל"טים טקטיים מסוג Skylark LEX, Skylark 3 והרמס 450 וכן תחנות שליטה קרקעיות לתפעול כלי התעופה.

בצלאל מכליס מנכ"ל אלביט מערכות , צילום: אוראל כהן בצלאל מכליס מנכ"ל אלביט מערכות | צילום: אוראל כהן בצלאל מכליס מנכ"ל אלביט מערכות , צילום: אוראל כהן

בצלאל (בוצי) מכליס, נשיא ומנכ"ל אלביט מערכות, ציין כי הזכייה בחוזה "מדגישה את היתרון התחרותי שלנו על רקע התחזקות ההשקפה בקרב צבאות יבשה כי פתרונות מל"ט רב-שכבתיים הם מפתח לאספקת עליונות מודיעינית תוך שמירה על רמה גבוהה של גמישות מבצעית".

העסקה הנוכחית מצטרפת לסדרה של עסקאות שעליהן הודיעה החברה בחודש האחרון. ביום חמישי קיבלה החברה הבת האריס הזמנה ראשונה בהיקף של 23 מיליון דולר, כחלק מחוזה חמש שנתי של 249 מיליון דולר שבו זכתה חברת ציוד ראיית הלילה. אלביט מערכות השלימה בחודש ספטמבר את רכישת האריס תמורת 350 מיליון דולר.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות