אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
פרויקט "צים אורבן לייף" בכפר סבא אושר על ידי הוועדה המקומית לתכנון ובנייה צילום: עמית שעל

פרויקט "צים אורבן לייף" בכפר סבא אושר על ידי הוועדה המקומית לתכנון ובנייה

הפרויקט הממוקם סמוך לכביש 6 נמצא בשלבי עבודה ראשונים וצפוי להיפתח בשנת 2022; לפי דיווח של רני צים מרכזי קניות, החברה ממשיכה לקדם בקשה לשינוי היתר שתאפשר לה להקים בניין משרדים בן 30 קומות על שטח של 40 אלף מ"ר, בנוסף ל-15 אלף מ"ר של שטחי מסחר

06.10.2019, 10:14 | אורנה יפת

חברת רני צים מרכזי קניות, בבעלותו של רני צים, קיבלה היתר בנייה מהוועדה המקומית לתכנון ובנייה בכפר סבא לפרויקט המסחרי "צים אורבן לייף" שהחברה צפויה להקים בעיר. צים מרכזי קניות דיווחה כי היא ממשיכה לקדם מול הוועדה המקומית את הבקשה לשינוי היתר, שתאפשר לה להקים בניין משרדים בן 30 קומות על שטח של 40 אלף מ"ר, בנוסף ל-15 אלף מ"ר של שטחי מסחר.

קראו עוד בכלכליסט

רני צים, צילום: עמית שעל רני צים | צילום: עמית שעל רני צים, צילום: עמית שעל

במקביל, החברה ממשיכה לקדם מול הוועדה המקומית לתכנון ובנייה בעיר את הבקשה לשינוי היתר והשלמת התנאים לתב"ע שאושרה להפקדה, שעניינה ניצול וניוד זכויות בנייה להקמת בניין משרדים בשטח של כ-40 אלף מ"ר ובגובה של עד 30 קומות, ושטחי מסחר, פנאי ובילוי בשטח של כ-15 אלף מ"ר. החברה מתכננת למצות את כל זכויות הבנחיה בהתאם לתב"ע המקודמת.

הפרויקט אורבן לייף כפר סבא ממוקם סמוך לכביש 6, נמצא בשלבי עבודה ראשונים וצפוי להיפתח בשנת 2022. ביולי האחרון מסרה החברה כי חתמה על הסכם שכירות ארוך טווח עם רשת המזון אושר עד, שהשכירה במתחם 5,400 מ"ר למשך עשר שנים. בשבוע שעבר דיווחה החברה כי התקשרה עם תאגיד בנקאי שיעמיד לה אשראי בסך 57 מיליון שקל לצורך מימון הפרויקט.

לפני ארבעה ימים דיווחה חברת הנדל"ן כי רכשה מרכז מסחרי בגני תקווה מצמח המרמן ואשדר, עבור 175 מיליון שקל. "לב גני תקווה" כולל 250 יחידות דיור בשני מגדלי מגורים, מרכז מסחרי שיכלול גם שטחי משרדים, שטחי ציבור בשטח של כ-8,800 מ"ר וחניון הכולל 250 מקומות חניה.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות