אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
"בתחילת הדרך אמרו לנו להסתיר את העובדה שהחברה ישראלית, היום זה מותג"

30 דקות או פחות

"בתחילת הדרך אמרו לנו להסתיר את העובדה שהחברה ישראלית, היום זה מותג"

שלמה קרמר, מאבות תעשיית ההייטק הישראלית, מסביר מה מניע אותו להמשיך לעבוד אחרי ההצלחות והאקזיטים, אילו השקעות הוא מחפש ואיך הוא מסתדר עם המעבר בין כל התפקידים השונים שלו

06.10.2019, 13:56 | שירות כלכליסט

שלמה קרמר משקיף על הסייבר הישראלי מבפנים וחש גאווה. "כשהתחלנו את צ'ק פוינט ונסענו לבוסטון לחפש אתרי בדיקה, המליצו לנו להסתיר את העובדה שהחברה ישראלית", הוא נזכר. "היום אני יושב בפגישה ביפן ואומרים - זו חברת סייבר מישראל, אז בטוח שזה טוב. זה כבר מותג. אני מרגיש שהיתה לי תרומה לזה".

שלמה קרמר שלמה קרמר שלמה קרמר

קרמר הוא אחד מאבות תעשיית הייטק הישראלית: צ'ק פוינט התחילה בדירה הקטנה של סבתא שלו, שם עבד יחד עם מריוס נכט וגיל שויד. מאז הקים קרמר, שנחשב לבעל מגע זהב, את אימפרבה, שנקנתה לאחרונה ב-2.1 מיליארד דולר, היה מהמשקיעים הראשונים של פאלו אלטו נטוורקס ומשמש בארבע השנים האחרונות בתפקיד מנכ"ל קאטו נטוורקס, מחלוצות הסייבר בענן.

לפרקים נוספים של הפודקאסט "30 דקות או פחות" ליחצו כאן

אז מה גורם לו להמשיך להגיע כל בוקר לעבודה, למרות שהוא שווה על פי הערכות יותר מ-4.5 מיליארד דולר? איך הוא בוחר במה להשקיע - ובמה לא? ואיך הוא מסתדר עם המעבר בין התפקידים השונים - משקיע (כולל בחברה האחרונה שהקים בעצמו), יזם, מנכ"ל וחבר דירקטוריון בחברות אחרות שבהן השקיע? התשובות בפרק החדש של הפודקאסט "30 דקות או פחות".

"בתחילת הדרך אמרו לנו להסתיר את העובדה שהחברה ישראלית, היום זה מותג"
 
להאזנה לפודקאסט
לחץ כאן"בתחילת הדרך אמרו לנו להסתיר את העובדה שהחברה ישראלית, היום זה מותג"

מראיינים:

נבות וולק, איש הייטק.

אביב פרנקל, איש התקשורת וסטארט-אפיסט.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות