אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
אסף אברהמי מונה למנכ"ל חברת חשבשבת צילום: יח"צ

אסף אברהמי מונה למנכ"ל חברת חשבשבת

החברה שהשיקה השנה שירותי ענן, מעבירה לראשונה את שרביט הניהול מחוץ למשפחת מידן, המחזיקה בבעלות עליה

06.10.2019, 21:03 | שירות כלכליסט
חברת חשבשבת, בבעלות משפחת מידן, שנוסדה בשנות ה-80 ומנוהלת בכל שנותיה ע"י רחל וד"ר אברהם מידן, מעבירה את שרביט הניהול מחוץ למשפחה. החברה הודיעה כי למנכ"ל החברה מונה ד"ר אסף אברהמי, מנכ"ל "פיימקס" מקבוצת OmniNet בארבע השנים האחרונות.

חשבשבת, שהוציאה בשנות ה-80 את מערכת הנהלת החשבונות והמלאי הממוחשבת שלה, זכתה להצלחה רבה והפכה לתקן-דה פקטו בישראל, והשימוש במערכת שלה אף נלמד במרבית האקדמיות ובתי הספר המקצועיים בארץ.

בעידן שירותי הענן קמו לחשבשבת כמה עשרות מתחרים, והשנה היא משיקה לראשונה את שירותי הענן שלה. לחברה מאות עובדים ב-13 סניפים, מרביתם אנשי פיתוח תוכנה והמטה שלה נמצא בתל אביב. לחברה פתרון ERP כולל המכיל ניהול מלאי, ניהול יצור,ניהול שרשת אספקה, הנהלת חשבונות,ניהול לקוחות,ניהול קופות ומכירה באינטרנט.

אסף אברהמי אסף אברהמי אסף אברהמי

אברהמי, קצין במיל. בחיל הים וחבר סגל אורח בטכניון חוקר בתחום תעשיה וניהול ומערכות מידע, ניהל בעבר את YIT, חברת מערכות המידע של קבוצת ידיעות אחרונות. בשנים האחרונות ניהל אברהמי את PayMaxs, המפתחת מערכות למפעלי-פיס ממשלתיים בבעלות משפחות נזריאן וקדישא, והוביל אותה להצלחה גדולה בשוק האמריקאי.

"זהו כבוד גדול, לקבל את שרביט הניהול בחברה מובילה כמו חשבשבת", אמר אברהמי. "למרות כל האתגרים והשוק הצפוף, רחל ואברהם מידן הצליחו לשמור על מעמדה המוביל של חשבשבת בשוק הישראלי. אני שמח להיכנס לניהול החברה בשלב שבו היא עושה את הקפיצה הטכנולוגית שלה, לחברה נכסים טכנולוגיים רבים הכוללים מנועי חיפוש מתקדמים, וכלים לבינה עיסקית וניתוח נתונים מתקדם שבהחלט יתאימו להרחבה משמעותית של פעילות החברה בארץ ובחו"ל.
שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות