אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
אובר פיטרה 350 עובדים: מניית החברה עלתה ביותר מ-3% צילום: בלומברג

אובר פיטרה 350 עובדים: מניית החברה עלתה ביותר מ-3%

במסגרת המהלך, פוטרו עובדים מכל שדרות הארגון, ובכלל זה מזרוע המשלוחים ומפעילות הרכב האוטונומי. עם זאת, מדובר במהלך מצומצם הנוגע ל-1.5% מכוח האדם של אובר הכולל למעלה מ-22 אלף עובדים. מנכ"ל אובר דארה קוסרשאהי: "יום קשה לכולנו"

14.10.2019, 20:55 | שירות כלכליסט

חברת שיתוף הנסיעות אובר פיטרה 350 עובדים במגזרים שונים בארגון, ובכלל זה בזרוע שליחויות המזון Uber Eats ובפעילות הרכב האוטונומי של החברה - כך אישרה החברה היום (ב'). בעקבות ההודעה עלתה מניית אובר בניו יורק ביותר מ-3%. 

יום ההנפקה של אובר בוול סטריט, צילום: בלומברג יום ההנפקה של אובר בוול סטריט | צילום: בלומברג יום ההנפקה של אובר בוול סטריט, צילום: בלומברג

מנכ"ל אובר דארה קוסרשאהי, צילום: גטי אימג מנכ"ל אובר דארה קוסרשאהי | צילום: גטי אימג'ס מנכ"ל אובר דארה קוסרשאהי, צילום: גטי אימג

מנכ"ל אובר דארה קוסרשאהי אישר את דבר הפיטורים בהודעת דואר אלקטרוני של החברה. "ימים כמו היום קשים לכולנו, וההנהלה ואני נעשה הכל כדי להבטיח שלא לנו יום נוסף כזה לפנינו", כתב קוסרשאהי.

צוותים אחרים המושפעים מההכרזה כוללים את מגזר השיווק מונחה הביצועים של אובר, את צוות הגיוס, את קבוצת הטכנולוגיות המתקדמות של החברה ואת יחידות הבטיחות שלה. הפיטורים התבצעו גם ביחידות הרכיבה של אובר ובפלטפורמות הגלובליות שלה. פיטורי העובדים מסתכמים בכ -1.5% מכוח העבודה של אובר, הכולל 22,263 עובדים, על פי FactSet.
שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות