אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
חברת טכנולוגיות הביטוח אייר דוקטור חתמה על שת"פ עם הפניקס צילום: shutterstock

חברת טכנולוגיות הביטוח אייר דוקטור חתמה על שת"פ עם הפניקס

החברה פיתחה מערכת שמחברת בין רופאים בחו"ל ובין נוסעים, ותשרת את הפניקס ומבוטחיה; המערכת מסוגלת להוזיל משמעותית את עלויות הביטוח ולצמצם תביעות החזרי טיפולים

15.10.2019, 13:19 | מאיר אורבך

חברת הביטוח הפניקס חתמה על הסכם שיתוף פעולה עם חברת הסטארט-אפ הישראלית אייר דוקטור. האחרונה מפעילה רשת של רופאים מקומיים ברחבי העולם, שמאפשרת לחולים לקבל טיפול ללא עלויות מיוחדות.

קראו עוד בכלכליסט

לטענתה, יכולתה לנהל את נושא הטיפולים בחולים מהווה בסיס לעלויות ביטוחים בחו"ל, והיא מציעה לחברות אפליקציית מובייל שמאפשרת למבוטחים לבחור בכל מדינה את הרופא הרלוונטי.

איך אומרים אקמול בסינית?, צילום: shutterstock איך אומרים אקמול בסינית? | צילום: shutterstock איך אומרים אקמול בסינית?, צילום: shutterstock

במסגרת שיתוף הפעולה, תציע הפניקס רופאים דרך שירותי אייר דוקטור; לפי הודעת החברות, הצליחה אייר דוקטור להגדיל את הכנסות הפניקס במחצית הראשונה של השנה בכ-20% מביטוחי הבריאות לנוסעים לחו"ל, והקטינה בכ-14% את מספר התביעות להחזרים מביקורי רופא בגולה.

"היעד שלנו הוא שעלויות הרופא יירדו מתחת ל-100 דולר. אנחנו כרגע מספקים לנוסעים שירות רפואי בכל מקום שהם רוצים", מסרה ג'ני כהן דרפלר, מנכ"לית אייר דוקטור. "אנחנו רוצים לקחת את המודל שלנו צעד קדימה עם מערכת טלמדיסין חדשה, שתאפשר לרופאים שלנו לספק טיפול מיידי בעלות אף יותר נמוכה".
שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות