אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
ענק השקעות אמריקאי ישתף פעולה עם OurCrowd צילום: אוראל כהן

ענק השקעות אמריקאי ישתף פעולה עם OurCrowd

בית ההשקעות סטיפל, שמנהל הון של לקוחות בהיקף של יותר מ-300 מיליארד דולר, יחבור ל-OurCrowd ויוכל לספק שירותים לחברות הפורטפוליו שלה. כמו כן, השקיע בה סכום שטרם נחשף

16.10.2019, 16:05 | מאיר אורבך

בית ההשקעות סטיפל (Stifel Financial Corp) הכריז היום על שותפות אסטרטגית עם OurCrowd; סטיפל גם ישקיע השקעת מיעוט ב-OurCrowd בסכום שלא פורסם.

קראו עוד בכלכליסט

במסגרת ההסכם יכוננו סטיפל ו-OurCrowd שיתוף פעולה בהפצת הזדמנויות השקעה שיאפשרו לעשרות אלפי המשקיעים הכשירים של סטיפל להשקיע בפורטפוליו  של OurCrowd ובקרנות שלה על בסיס יומיומי. בנוסף, עשוי סטיפל לספק לחברות שירותי ייעוץ ובנקאות השקעות לפי הצורך.

ג ג'ון מדבד, מייסד OurCrowd | צילום: אוראל כהן ג

סטיפל מפעיל כיום את הרשת הקמעונאית למסחר בניירות ערך השביעית בגדולה בארה"ב (מבין כל חברות ההשקעה הייעודיות בהיקף מלא) עם יותר מ-2,200 יועצי השקעה ברחבי ארה"ב ונכסים מנוהלים של לקוחות בהיקף של יותר מ-300 מיליארד דולר. בנוסף, בית ההשקעות מפעיל את פלטפורמת מחקר שוק ההון הגדולה בתעשייה, עם יותר מ-400 מומחים לבנקאות השקעות בעלי ניסיון עשיר במגוון רחב של שווקים ומוצרים.

OurCrowd גייסה עד כה התחייבויות להשקעות בהיקף של יותר מ-1.28 מיליארד דולר וכבר השקיעה ביותר מ-200 חברות סטארט-אפ ובקרנות. היא רשמה עד היום 35 אקזיטים, ביניהם Beyond Meat שהונפקה השנה בנאסד"ק, Jump Bikes שנמכרה לאובר, מכירת ארגוס לקונטיננטל, קרוסווייז לאורקל, ריפליי לאינטל וקורפוטוניקס לסמסונג.

"בעת שחברות נשארות פרטיות למשך זמן ארוך יותר, אנו נרגשים לחבור לפלטפורמה כה חדשנית שמאפשרת למשקיעים פרטיים גישה לנכסים מגובי הון סיכון שהיקפם צומח כל העת", מסר רונלד ג'יי. קרסז'בסקי, יו"ר ומנכ"ל Stifel. "באמצעות השותפות, הלקוחות שלנו יקבלו גישה להזדמנויות השקעה בשלבים מוקדמים שהיו מוגבלים בדרך כלל לקרנות הון מסורתיות ולחברות המספקות שירותי ניהול למשפחות אמידות".

השותפות עם סטיפל היא צעד גדול נוסף בביסוס המותג OurCrowd והרחבת בסיס המשתמשים שלנו", מסר ג'ון מדבד, מייסד ומנכ"ל OurCrowd. "אנו מצפים לשיתוף פעולה עם בנקאי ההשקעות וההון סיכון של סטיפל, לזיהוי נזהה דרכים לתמיכה איכותית בחברות מועמדות להשקעה ובחברות פורטפוליו".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות