אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
אורן חסון ימונה ליו"ר ההתאחדות לכדורגל צילום: עוז מועלם

אורן חסון ימונה ליו"ר ההתאחדות לכדורגל

ראש מינהלת הליגה לשעבר, שזוכה לתמיכה גדולה, צפוי לקבל על עצמו את התפקיד מיד לאחר הצבעה בנושא. חסון הסכים למהלך רק לאחר שאושר לו כי יקבל שכר חודשי, בניגוד לנהוג עד היום

17.10.2019, 10:08 | נדב צנציפר, ynet

אש מינהלת הליגה בעבר, אורן חסון, ימונה לתפקיד יו"ר ההתאחדות לכדורגל לאחר שהושגה הסכמה רחבה בין חברי וחברות הנהלת ההתאחדות.

קראו עוד בכלכליסט

חסון, שכיהן בעבר בין היתר כמנכ"ל המינהלת ויו"ר מינהלת הליגות, הסכים למהלך וצפוי לקבל על עצמו את התפקיד לאחר ההצבעה על מינויו בישיבת ההתאחדות הקרובה (ב-30 באוקטובר).

"לאחר היוועצות ארוכה החלטתי להציג את מועמדותי לתפקיד יו"ר ההתאחדות לכדורגל הרבה הודות לתמיכה הרחבה בי מצד חברי וחברות ההנהלה", אמר חסון, שבשנתיים האחרונות שב לעולם העסקי.

וילי רוטנשטיינר. המילה האחרונה תהיה שלו, צילום: ראובן שוורץ וילי רוטנשטיינר. המילה האחרונה תהיה שלו | צילום: ראובן שוורץ וילי רוטנשטיינר. המילה האחרונה תהיה שלו, צילום: ראובן שוורץ

חסון, שזוכה לתמיכה מהאנשים החזקים בכדורגל הישראלי, כולל שטרן חלובה, העמיד תנאי מרכזי אחד לחזרתו: נושא השכר. תפקיד יו"ר ההתאחדות היה עד כה ללא תשלום, אולם חסון לא מוכן לעזוב את העולם העסקי ללא תמורה חודשית ולכן ייתכן כי יוגדר כנשיא ההתאחדות כדי שיוכל לקבל תמורה בעבור התפקיד החדש.

חסון בכל מקרה לא יהיה חלק מההחלטה לגבי עתידו של מאמן נבחרת ישראל אנדי הרצוג, שבעצמו לא ממש רוצה להישאר כמאמן הנבחרת מעבר לשני המשחקים שנותרו או לכל היותר עד לאחר פלייאוף ליגת האומות.

אורן חסון. ימונה ליו"ר התאחדות הכדורגל, צילום: עוז מועלם אורן חסון. ימונה ליו"ר התאחדות הכדורגל | צילום: עוז מועלם אורן חסון. ימונה ליו"ר התאחדות הכדורגל, צילום: עוז מועלם

המנהל המקצועי של נבחרות ישראל וילי רוטנשטיינר יצא לכנס אופ"א בשווייץ וייפגש לאחר מכן עם הרצוג, בעיקר על מנת לנסות לשכנע אותו להישאר בתפקיד. הסיבה שהמאמן הלאומי מעדיף לסיים תפקידו היא בעיקר געגועים לבני משפחתו שנותרו באוסטריה וכן בגלל אכזבתו מהמעורבות היתרה של רוטנשטיינר בעבודתו.

המטרה של רוטנשטיינר להגיע עם תובנה ברורה לקראת המפגש בשלישי הקרוב עם הוועדה המקצועית בעניינו של הרצוג, כשמבחינתו הוא היה רוצה לראות אותו נשאר בתפקידו כמאמן הלאומי.

מאמן נבחרת ישראל אנדי הרצוג. ישאר בתפקיד?, צילום: עוז מועלם מאמן נבחרת ישראל אנדי הרצוג. ישאר בתפקיד? | צילום: עוז מועלם מאמן נבחרת ישראל אנדי הרצוג. ישאר בתפקיד?, צילום: עוז מועלם

דודו אוואט לא יגיע לפגישה המשמעותית בשלישי, אולם שבעת חברי הוועדה המקצועית האחרים יגיעו (שינו זוארץ, מורן מאירי, שרון ניסנוב, דרור קשטן, דודי גיל, שמעון מימון וגם אלי אוחנה). עם זאת, מדובר בעיקר בישיבה לפרוטוקול, כשרוטנשטיינר יהיה האיש עם המילה האחרונה בנוגע להמשך דרכו של הרצוג.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות