אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
הראפר אמינם נחקר בידי השירות החשאי בגלל שיר עם "מסרים מאיימים" לאיוונקה טראמפ צילום: eminem.pro

הראפר אמינם נחקר בידי השירות החשאי בגלל שיר עם "מסרים מאיימים" לאיוונקה טראמפ

לפי דיווח, נודע שהמוזיקאי זכה לביקור של סוכני השירות החשאי האמריקני בינואר 2018 , בעקבות שיר מ-2017 ששמו "Framed" - ובו "מסרים מאיימים" נגד ביתו של נשיא ארה"ב, דונלד טראמפ

27.10.2019, 11:29 | שירות כלכליסט

המוזיקאי הנודע אמינם תושאל על ידי אנשי השירות החשאי האמריקני, עקב מסרים "מאיימים" שהוא שר נגד איוונקה טראמפ.

קראו עוד בכלכליסט

על פי מסמכים שהגיעו לידי באזפיד ניוז, המוזיקאי זכה לביקור של סוכני השירות בעקבות שירו מ-2017 Framed. בשיר אמינם שואל מדוע בתו של נשיא ארה"ב נמצאת בתא המטען של מכוניתו, וממשיך ושר שה"ילדה הבלונדינית הקטנה והמטומטמת" נזרקה על ידו "לאגם".

איוונקה טראמפ. מסרים מאיימים נגדה, צילום: רויטרס איוונקה טראמפ. מסרים מאיימים נגדה | צילום: רויטרס איוונקה טראמפ. מסרים מאיימים נגדה, צילום: רויטרס

החקירה לא נמשכה מעבר לתשאולו של הזמר. על פי המסמכים שנחשפו, התיק נפתח לאחר ש"אזרח מודאג" דיווח עליו לסוכנות. אותו "אזרח" היה למעשה כתב של אתר TMZ שניסה להשיג תגובה לתוכן השיר. "אני רוצה לדעת האם הסוכנות שלכם חוקרת את אמינם בעקבות המילים המאיימות שלו נגד הבת הראשונה איוונקה טראמפ", כך נכתב באימייל ששלח הכתב. השירות החשאי החל בעקבות הפנייה לחקור את הרקע של הזמר, ששמו האמיתי מרשל מת'רז.

במסמכים הוא רשום בשם שמשמש ככינוי הבמה שלו, סלים שיידי. סוכנים יצרו קשר עם אמינם דרך עורכי דינו בשלהי 2017, והתשאול התרחש בינואר 2018. במהלך התשאול, הסוכנים העלו גם דברים שאמר הזמר נגד הנשיא במהלך טקס קבלת פרסים בו השתתף.

אמינם, צילום: eminem.pro אמינם | צילום: eminem.pro אמינם, צילום: eminem.pro

"מת'רז החל לדקלם את מילות השיר יחד עם החוקרים כשהאחרונים קראו אותן", כך נכתב במסמכי החקירה. התשאול הועלה על הכתב יומיים לאחר שהתרחש בפגישה של השירות החשאי, "ונקבע בו שהתיק לא יועבר להמשך טיפול של תובע פדרלי".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות