אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
נתוני SimilarWeb: כלכליסט הוא האתר הכלכלי הגדול ביותר בכל הפרמטרים

נתוני SimilarWeb: כלכליסט הוא האתר הכלכלי הגדול ביותר בכל הפרמטרים

על פי אתר SimilarWeb המודד את התנועה באתרי אינטרנט בכל העולם, כלכליסט מוביל על פני מתחריו הישירים במספר היוניקים (3.14 מיליון יוניקים בחודש - כמעט פי שניים מהמתחרים), והן במספר הביקורים באתר ובזמן השהייה הממוצע בכל ביקור

27.10.2019, 16:11 | שירות כלכליסט

כלכליסט הוא האתר הכלכלי הגדול ביותר בארץ, בכל הפרמטרים. כך קובע אתר SimilarWeb, המודד את תנועת הגולשים באתרי האינטרנט בכל העולם ומאפשר השוואה בין אתרים דומים ומתחרים. 

בניתוח נתוני האתרים הכלכליים בישראל עולה כי אתר כלכליסט מוביל על פני מתחריו בכל תחומי הגלישה - במספר היוניקים, במספר הדפים הנצפים ובזמן השהייה הממוצע באתר בכל ביקור.  

נתוני SimilarWeb ל-6 החודשים אפריל-ספטמבר 2019 נתוני SimilarWeb ל-6 החודשים אפריל-ספטמבר 2019 נתוני SimilarWeb ל-6 החודשים אפריל-ספטמבר 2019

על פי נתוני SimilarWeb בחצי השנה שחלפה נכנסו לאתר כלכליסט 3.14 מיליון גולשים שונים בממוצע כל חודש (יוניקים), קרוב לפי 2 יותר מכניסת גולשים לאתרים המתחרים. מספר הביקורים באתר עמד על ממוצע חודשי של 8.12 מיליון ביקורים (visits), אף זאת ברמה הגבוהה ביותר מבין שלושת האתרים הכלכליים העיקריים. משך הביקור הממוצע של כל גולש באתר כלכליסט עמד בחצי השנה האחרונה על כ-21 דקות, וגם על פי פרמטר זה - כלכליסט הוא האתר המוביל.

יצוין כי פלטפורמת הדיגיטל של כלכליסט מעניקה לחברת SimilarWeb באופן רציף וקבוע, גישה לנתוני האמת של גוגל אנליטיקס ומציגה בשקיפות מלאה את נתוני הטראפיק האמיתיים שלה. כלכליסט היא הפלטפורמה היחידה המקפידה לחשוף את נותני הגלישה האמיתיים, בניגוד למתחרים  שאינם חושפים את נתוני האמת של גוגל אנליטיקס אודות הטראפיק באתר שלהם.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות