אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
בעלי אייפון מתלוננים: עדכון התוכנה קיצר ב-40% את זמן הסוללה צילום: Apple

בעלי אייפון מתלוננים: עדכון התוכנה קיצר ב-40% את זמן הסוללה

גרסה 13.1.3 של iOS פוגעת בביצועי סוללות האייפונים - מה-11 החדיש ועד לאייפון 7 - בצורה משמעותית; גולשים התלוננו על כך בפורומים של אפל, ברדיט, בטוויטר ועוד. החברה טרם התייחסה לנושא, על אף שזה אינו הבאג הראשון שהתגלה במערכת ההפעלה

28.10.2019, 11:34 | רפאל קאהאן

עדכון התוכנה האחרון של iOS פגע משמעותית בביצועי סוללת האייפון - כך לפי דיווח של אתר פורבס. העדכון, 13.1.3 שמו, הושק לפני ימים ספורים והשפיע על ביצועי סוללות מכשירים שונים - מהאייפון 11 הטרי ועד לאייפון 7 והאייפון SE.

קראו עוד בכלכליסט

לפי תלונות בפורומי תמיכה של אפל, ברדיט, בטוויטר ועוד, פריקת הסוללה הואצה בשיעור של בין 25% ל-40%. אפל טרם הגיבה בנושא, אך נוטה להמתין במקרים שכאלה ולבדוק את הדיווחים לעומק כדי להבין את היקף הליקוי והגורמים לו.

אייפון 11 פרו, צילום: Apple אייפון 11 פרו | צילום: Apple אייפון 11 פרו, צילום: Apple

גרסה 13 של iOS רוויה בבאגים: הופצו כבר ארבעה עדכונים עבורה שנועדו לתקן בעיות שונות, והחמישי צפוי להגיע לשוק בקרוב. ההמלצה הנוכחית היא להימנע מעדכון של iOS עד להשקת גרסה יציבה.

ואולם, הליקויים לא מפריעים למכשירי אפל להימכר היטב; לפי דיווחים שמקורם בספקיות רכיבים של האייפון, הגדילה אפל את היקפי ההזמנות בשיעור של כ-10% על פני הדרישה המקורית, ל-8 מיליון טלפונים נוספים.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות