אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
גלרי לפאייט תפתח 10 חנויות בסין: "קשה להתרחב בצרפת" צילום: Galleries Lafayette

גלרי לפאייט תפתח 10 חנויות בסין: "קשה להתרחב בצרפת"

"אנחנו חושבים שנוכל להגיע שם למחזור של מיליארד יורו, ולהפוך את סין לשוק הגדול ביותר שלנו אחרי צרפת", כך לדברי ניקולה האוזה, מנכ"ל רשת חנויות הכלבו. הקבוצה מתכננת לפתוח גם חנויות נוספות בדוחא, לוקסמבורג, מילאן, איסטנבול, וכווית

28.10.2019, 11:16 | שירות כלכליסט
לרשת גלרי לפאייט יש תוכניות התרחבות שאפתניות בסין: רשת חנויות הכלבו האייקונית מתכננת לפתוח כעשר חנויות חדשות בסין עד 2025, ולהגיע להכנסה של מיליארד יורו. "היעד הוא כעשר חנויות בסין. אנחנו חושבים שנוכל להגיע שם למחזור של מיליארד יורו, ולהפוך את סין לשוק הגדול ביותר שלנו אחרי צרפת", כך אמר ניקולה האוזה, מנכ"ל גלרי לפאייט ורשת חנויות הקונספט הצרפתיות BHV Marais, על פי הצ'יינה דיילי.

גלרי לפאייט בייג גלרי לפאייט בייג'ינג | צילום: Galleries Lafayette גלרי לפאייט בייג

גלרי לפאייט פועלת בסין מאז 2013, אז פתחה את חנותה הראשונה בבייג'ינג. חנות שנייה נפתחה לאחרונה גם בשנגחאי – השישית בלבד מחוץ לצרפת, הנמנית על אלה שנמצאות גם בברלין, דובאי, איסטנבול וג'קרטה.

על פי פיליפ פדונה, סגן נשיא בכיר של גלרי לפאייט ו-BHV Marais, אתרים נוספים בהם בודקת כרגע החברה אפשרות לפתיחת חנויות כוללים את גואנגז'ו, שיאמן, סוז'ו וצ'ונגקינג. כפי שפורסם מוקדם יותר, הקבוצה מתכננת לפתוח גם חנויות נוספות בדוחא, לוקסמבורג, מילאן, איסטנבול, וכווית. בצרפת מפעילה כיום גלרי לאפאייט רשת של 56 חנויות, כולל חנות הדגל בבולברד האוסמן בפריז. חוץ מחנויות הכל-בו האיקוניות, הקבוצה מחזיקה גם במותגים נוספים כמו La Redoute, Louis Pion ו-BazarChic. הקבוצה דיווחה על הכנסה של 4.5 מיליארד יורו בשנה שעברה.

גלרי לפאייט שנגחאי , צילום: Galeries Lafayette גלרי לפאייט שנגחאי | צילום: Galeries Lafayette גלרי לפאייט שנגחאי , צילום: Galeries Lafayette

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות