אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
זייפה הריון כדי להימנע מתשלום על משקל עודף בטיסה צילום: Instagram, Rebbeca Andrews

זייפה הריון כדי להימנע מתשלום על משקל עודף בטיסה

רבקה אנדרוז, עיתונאית תיירות, ניסתה לחסוך בתשלום על משקל עודף בתיק שנשאה לטיסה; איך נתפסה?

30.10.2019, 21:54 | שירות כלכליסט

יש מספר פתרונות יצירתיים שאפשר ליישם כשאורזים מזוודה, כדי להימנע מתשלום דמי מטען עבור משקל עודף - כמו לשבת עליה כדי שתיסגר או להגיע לשדה לבושים בשלושה מעילים. עיתונאית הנסיעות רבקה אנדרוז, מצאה פתרון ברמה אחרת לחלוטין.  

קראו עוד בכלכליסט

אנדרוז יצרה בטן הריון מזויפת מבגדיה ומטען המחשב הנייד שלה - שלא הצליחה להכניס לתיקה - הכל בניסיון להימנע מתשלום דמי מטען עבור משקל עודף.

ההריון המזויף של רבקה אנדרוז, צילום: Instagram, Rebbeca Andrews ההריון המזויף של רבקה אנדרוז | צילום: Instagram, Rebbeca Andrews ההריון המזויף של רבקה אנדרוז, צילום: Instagram, Rebbeca Andrews

״יש לי מסגרת תקציב קטנה והחלטתי שלהעמיד פנים שאני בהריון יהיה הפתרון המאולתר המוצלח ביותר,״ סיפרה אנדרוס ל-CNN Travel. ״אבל בכל הרצינות, אני חושבת שזה הרעיון הכי עצל שאי פעם היה לי - גופה של אישה יכול ליצור חיים, אז לנצל את היכולת הייחודית הזאת, בשביל לחסוך לעצמי 60 דולר, היה המובן מאליו. למעשה, זהו פתרון לא יצירתי בכלל״.

לפני העלייה לטיסה המקומית באוסטרליה עם חברת ג׳טסטאר, אנדרוז החביאה גם את המחשב הנייד שלה מאחורי חליפת הספורט הנמתחת שלה. מאחר והיא כבר עברה את האבטחה, היא חשבה שזהו הימור נכון. היא שמה מספר שכבות על החלק העליון שלבשה. לבסוף, היה זה המחשב הנייד שהסגיר אותה – דייל אוויר הבחין בו מבצבץ מבעד למעיל של אנדרוז והיא נאלצה לשלם, אחרי הכל, 60 דולר על מטען חורג.

ההריון המזויף של רבקה אנדרוז , צילום: Instagram, Rebbeca Andrews ההריון המזויף של רבקה אנדרוז | צילום: Instagram, Rebbeca Andrews ההריון המזויף של רבקה אנדרוז , צילום: Instagram, Rebbeca Andrews

״האם התביישתי? בכלל לא״, אמרה אנדרוז. ״הרגשתי כמו אישה קשוחה. אישה הריונית מדליקה, וקשוחה". זה לא היה הניסיון הראשון שלה כנוסעת מתמדת. היא סיפרה ל-CNN Travel כי היא ״פעמים רבות טסה כשהיא מכוסה בשתיים או שלוש שכבות וכבר עשתה הריון מזויף פה ושם״.

״אני חושבת שלאישה יש את הזכות לעשות מה שהיא רוצה עם הגוף שלה, כולל לזייף הריון העשוי ממטען המחשב הנייד שלה,״ אמרה. החרטה היחידה שלה שלא הייתה מוכנה: ״היה צריך להיות לי סיפור כיסוי למקרה שנתפסתי״. מאז שפרסמה את חווית הטיסה שלה באינסטגרם, אנשים מכל העולם יצרו עמה קשר. ״אני חושבת שזה בגלל שאנשים יכולים להזדהות עם זה. זאת משוכה שכולם צריכים לעבור כשהם טסים". היא אמרה.

בעבר, הסתובבו ברשת סיפורים דומים - כולל של הדיילי מייל, שדיווח שג׳יימס מקאלבר, חבר להקת בנים, התייבש והתעלף אחרי שעלה לטיסה כשהוא לובש 12 שכבות. לכן, אולי הכי טוב פשוט לעשות צ׳ק אין למזוודה, ולהימנע ממציאת דרכים יצירתיות להתחמק מהתשלום.
שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות