אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
אושרה הקמתו של המגדל השני בגובהו ברמת גן הדמייה: viewpoint

אושרה הקמתו של המגדל השני בגובהו ברמת גן

הוועדה המקומית ר"ג אישרה את הקמתו של מגדל בס שיתנשא ל-55 קומות; המגדל ממוקם בצומת עלית ויכלול כ-60 אלף מ"ר של שטחי משרדים וכן שטחי מסחר ושטחים ציבוריים

29.10.2019, 16:05 | דותן לוי

הוועדה המקומית רמת גן אישרה לפני מספר ימים (ה') את הקמתו של מגדל בס באזור הבורסה ברמת גן, אשר יתנשא לגובה של 55 קומות. המגדל, שייבנה על מגרש תחנת הדלק "עלית" ברחוב ז'בוטינסקי בצמוד לצומת הרחובות ארלוזרוב ואבא הלל, יכלול שימושים מעורבים של מסחר, ציבורי ומשרדים.

שטחי המסחר יהיו בהיקף של 600 מ"ר ושטחי המשרדים 60.6 אלף מ"ר. המגדל יתווסף לעשרות המגדלים בבורסת היהלומים כגון: מגדל "משה אביב", מגדל "אבגד", מגדל "יהלום" ומגדל "מכבי", והוא ממוקם בסמיכות לפתח הכניסה והיציאה של תחנת הקו האדום של הרכבת הקלה. אפשרויות החניה במגדל מגוונות וכוללות חניה רובוטית שהכניסה אליה היא מרחוב המעיין, וחניית אופניים רובוטית אשר תמוקם בכניסה לבניין ברחוב ז'בוטינסקי, בסמוך לכניסה לתחנת רכבת הקלה.

הדמיית מגדל בס , הדמייה: viewpoint הדמיית מגדל בס | הדמייה: viewpoint הדמיית מגדל בס , הדמייה: viewpoint

לדברי דורון ועודד בס בעלי הקרקע ויזמי הפרויקט, "צומת עלית מהווה את דרך הגישה העיקרית למרכז תל אביב מרמת גן ופתח תקווה. בשנים האחרונות הצומת משנה את פניו עם תנופת תכנון ובנייה של מגדלים שישנו את קו הרקיע של רמת גן. אנו שמחים על אישורו, ומאמינים שהוא יהווה מנוף עירוני וכלכלי חשוב".

האדריכל גיא מילוסלבסקי שתכנן את המגדל אמר: "חלק בלתי נפרד מהתכנית הינה התייחסות של המגדל אל המרחב הציבורי שסביבו, הן בשל קרבתו אל מקום הכניסה אל תחנת הקו האדום, והן בשל סמיכותו אל שכונת המגורים "ראשונים" שמדרום לו. זאת באמצעות קירוי רח' המעיין (שנמצא מתחת למפלס רח' ז'בוטינסקי) כך שיווצר רצף דרכי הולכי רגל אל רחובות השכונה וממנה אל רח' ז'בוטינסקי ומערכות ההסעה ההמונית".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות