אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
פרשת הטונה: הזכיין שסיים את ההתקשרות עם ארומה תל אביב ממשיך לעבוד עם רשת ארומה ישראל צילום: אבי מועלם

פרשת הטונה: הזכיין שסיים את ההתקשרות עם ארומה תל אביב ממשיך לעבוד עם רשת ארומה ישראל

ערן הירשפלד שסיים את יחסי הזכיינות שלו עם ארומה תל אביב בעקבות הרעלת הטונה ממשיך לעבוד כזכיין של סניף ואדי ערה תחת רשת ארומה ישראל

29.10.2019, 16:16 | אורנה יפת

הזכיין-שותף ערן הירשפלד שסיים את יחסי הזכיינות שלו עם ארומה תל אביב בעקבות פרשת הרעלת הטונה ממשיך לעבוד עם רשת ארומה ישראל.

קראו עוד בכלכליסט

סניף של ארומה תל אביב, צילום: יריב כץ סניף של ארומה תל אביב | צילום: יריב כץ סניף של ארומה תל אביב, צילום: יריב כץ

מאז פרשת הטונה המורעלת, בגינה אושפזו לקוחות שאכלו סנדביץ' וסלט טונה בסניף ארומה תל אביב ברחוב מנחם בגין, מנסים בארומה ישראל לנקוט בפעילויות שיווקיות על מנת לבדל את עצמם מרשת ארומה תל אביב. מדובר בשתי רשתות בתי קפה שונות שאחת בבעלות יריב שפע והשנייה בבעלות גולן עינת.

אלא שמסתבר שבעוד הרשת התל אביבית הפסיקה לעבוד עם הירשפלד, ברשת ארומה ישראל ממשיכים את יחסי העבודה איתו כזכיין של סניף ואדי ערה.

מארומה ישראל נמסר בתגובה: "לרשת ארומה אספרסו בר (ארומה ישראל) אין כל קשר לא עסקי, לא ניהולי לא תפעולי לרשת ארומה תל אביב, אשר סניפיה פועלים בעיר תל אביב בלבד. המשמעות היא שאת כל המוצרים שמיוצרים במפעלי ארומה ישראל אפשר למצוא רק אצלנו בסניפים: קפה, לחמים, מאפים, מרקים, מיצים סחוטים".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות

8 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

7.
קחו אחריות ותפסיקו לנסות להראות שזה מיקרי
הסיפור של אותו סניף מדובר היא ממש רק דוגמית ממה שקורה בשאר הסניפים . הרשת לא רוצה לקחת אחריות על המחדל הנוראי, שהיא מוכרת רעללאנשים. מאוד קל להתפס רק על מקום אחד .אבל הבעיה היא לא מקומית היא ארצית .אין נורמות וסטנדרטים על איך למכור אוכל ראוי למאכל. אני חטפתי הרעלה קשה לאחר שאכלתי כריך בשדה התעופה חשבתי שבגלל שהם מוכרים כל כך הרבה בטח האוכל חייב להיות טרי.אבל ממש לא הם סומכים שמשרד הבריאות לא יבדוק אותם הפעם אני מקווה שהם יבינו שאם לא יהיה שינוי עדיף שיסגרו.
נואית לוגסי  |  31.10.19
לכל התגובות