אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
ביהמ"ש מינה נאמן לחברת "א.ח תעשיות עיבוד שבבי מדויק" צילום: שאטרסטוק

ביהמ"ש מינה נאמן לחברת "א.ח תעשיות עיבוד שבבי מדויק"

לחברה הוצא גם צו הקפאת הליכים, לאחר שהשופטת בטינה טאובר קבעה כי "בנסיבות המקרה ראוי להעדיף ניסיון של הליך שיקום על פני הליך פירוק של החברה". החברה, הסובלת ממחנק תזרימי, צברה חובות בסך 16 מיליון שקל

30.10.2019, 11:44 | ליטל דוברוביצקי

בית המשפט המחוזי בחיפה מינה אתמול (ג') את עו"ד ליאור מזור כנאמן לחברת "א.ח תעשיות עיבוד שבבי מדויק". כמו כן, הוצא לחברה צו הקפאת הליכים לאחר שהשופטת בטינה טאובר קבעה כי "בנסיבות המקרה ראוי להעדיף ניסיון של הליך שיקום על פני הליך פירוק של החברה".

קראו עוד בכלכליסט

  , צילום: שאטרסטוק צילום: שאטרסטוק   , צילום: שאטרסטוק

החברה הגישה לפני כשבוע לבית המשפט המחוזי בחיפה בקשה לצו פתיחת הליכים וכן להקפאת הליכים. זאת, לאחר שצברה חובות בסך 16 מיליון שקל. מדובר בחברה ותיקה שהוקמה בשנת 1987, העוסקת בעיבוד שבבי ובהרכבתם של רכיבים אלו. את תוצרתה מספקת החברה לתעשייה הצבאית, ובעיקר לרפאל מערכות לחימה מתקדמות. מפעל החברה, בו מועסקים 33 עובדים, ממוקם באזור התעשייה בקריית אתא. על בעלי המניות בחברה נמנה אברהם פאר.

במסגרת הבקשה טוענת החברה, באמצעות עוה"ד חובב ביטון וזכריא קאסם, כי מזה תקופה החברה שרויה במצוקה ובמחנק תזרימי, שנבע בעיקר מהשקעות לא מבוטלות ברכישת מכונות מתקדמות. עוד נטען, כי בשנים 2015-2016 השקיעה החברה ברכישת מכונות מתוחכמות אשר אפשרו לה להגדיל את צמיחתה בשיעור של כ-40%. אולם, ההשקעה ברכישת המכונות כללה נטילת התחייבויות תזרמיות לא מבוטלות.

את העובדים מייצגת עו"ד ליזה חדש. השופטת הסמיכה את הנאמן לנהל החברה בתקופת הקפאת ההליכים.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות