אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
אורן חסון מונה ליו"ר ההתאחדות לכדורגל צילום: עוז מועלם

אורן חסון מונה ליו"ר ההתאחדות לכדורגל

ראש מינהלת הליגה לשעבר קיבל את התפקיד באופן רשמי בתום הצבעה שהתקיימה במשרדי ההתאחדות. הוא לא ייקח חלק בהחלטה לגבי עתידו של אנדראס הרצוג

30.10.2019, 14:18 | משה שיינמן, ynet
יש יו"ר חדש להתאחדות לכדורגל. ראש מינהלת הליגה בעבר, אורן חסון, קיבל היום (ד') את התפקיד באופן רשמי בתום הצבעה שהתקיימה במשרדי ההתאחדות. חסון, שכיהן בעבר בין היתר כמנכ"ל המינהלת ויו"ר מינהלת הליגות, יחליף את שינו זוארץ שעזב כזכור את תפקידו.

חסון, שנהנה מרוב של 23 חברים שהצביעו בעדו לעומת 5 שהתנגדו, בכל מקרה לא יהיה חלק מההחלטה לגבי עתידו של מאמן נבחרת ישראל אנדי הרצוג, שבעצמו לא ממש רוצה להישאר כמאמן הנבחרת מעבר לשני המשחקים שנותרו או לכל היותר עד לאחר פלייאוף ליגת האומות.

אורן חסון , צילום: עוז מועלם אורן חסון | צילום: עוז מועלם אורן חסון , צילום: עוז מועלם

הסיבה שהמאמן הלאומי מעדיף לסיים תפקידו היא בעיקר געגועים לבני משפחתו שנותרו באוסטריה וכן בגלל אכזבתו מהמעורבות היתרה של וילי רוטנשטיינר בעבודתו.

יו"ר מנהלת הליגה, ארז כלפון, הגיב: "אני מבקש לברך ולאחל הצלחה רבה לידידי, אורן חסון, שכיהן כמנכ"ל ויו"ר מנהלת הליגות וכעת מונה לתפקיד יו"ר ההתאחדות. להתאחדות ולאורן תפקיד משמעותי וחשוב בקידום נבחרות ישראל, הילדים והנוער. אין לי ספק שביחד נוכל לפעול בשיתוף פעולה מלא לקידום הענף. אתגרים רבים ממתינים לכולנו ואני בטוח שבכוחות משולבים נצליח להצעיד את הכדורגל הישראלי קדימה".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות