אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
סטמפלי, המפעילה פלטפורמה לניהול חשבוניות, גייסה 25 מיליון דולר

סטמפלי, המפעילה פלטפורמה לניהול חשבוניות, גייסה 25 מיליון דולר

הסבב - בהובלת SignalFire ובהשתתפות המשקיעים הקודמים; הכסף שגויס ישמש בין השאר להגדלת צוותי המכירות ופתיחת משרד מכירות נוסף בארה"ב

30.10.2019, 18:05 | מאיר אורבך

חברת הסטארט-אפ הישראלית סטמפלי (Stampli) המאפשרת לחברות לנהל את מערך חשבוניות הספקים גייסה 25 מיליון דולר בסבב גיוס שני בהובלת SignalFire ובהשתתפות המשקיעים הקודמים - Hillsven Capital, Bloomberg Beta וקרן UpWest הישראלית אמריקאית. החברה גייסה עד היום 32 מיליון דולר.

קראו עוד בכלכליסט

סבב הגיוס האחרון ישמש להגדלת צוותי המכירות, פתיחת משרד מכירות נוסף בארה״ב והעשרת המוצר.

סטמפלי מעבדת כיום חשבוניות בשווי כולל של למעלה מ-12 מיליארד דולר מדי שנה, גידול של פי 4 מתחילת 2018. יותר מ-1,900 ישויות עסקיות ו-40 אך, משתמשים בפלטפורמת של סטמפלי לטיפול בחשבוניות ספקים.את סטמפלי ייסדו האחים, עופר ואייל פלדמן, החברה מעסיקה כיום 50 עובדים מחציתם בתל אביב.

מייסד סטמפלי אייל פלדמן מייסד סטמפלי אייל פלדמן מייסד סטמפלי אייל פלדמן
"מחלקת הספקים ממלאת תפקיד מרכזי בחברה ובסופו של דבר מטרתה להשיג שליטה ובקרה על תהליכי הרכש והתשלום, הנוגעים בכל מחלקה בחברה. עד לאחרונה כמעט ולא היתה חדשנות בתחום הזה וספקי הפתרונות התעלמו מהמאפיין המרכזי של התהליך, האופן בו מחלקת הספקים מתקשרת עם גורמים שונים בתוך הארגון ומחוצה לו כדי להשלים את כלל המשימות הקשורות לתהליכי הרכש הפנימיים והכנת החשבונית לתשלום", אמר אייל פלדמן, מייסד משותף ומנכ"ל סטמפלי.

"סטמפלי מגדירה מחדש את תהליכי ניהול הטיפול בחשבוניות על ידי הפיכת החשבונית לכלי תקשורת מרכזי המאפשר קולבורציה פנים וחוץ ארגונית מסביב לכל הפעולות הנדרשות לסגירת מעגל הרכש והתשלום", אומר פלדמן.

לדבריו, "עד כה, אנשי מחלקת AP (מחלקת חשבונות ספקים בחברות אמריקאיות) בזבזו שעות וימים במרדף אחר אנשים מכל המחלקות על מנת לקבל מידע משלים ואת האישורים הנדרשים כדי להשלים את מחזור חיי החשבונית. תהליך ידני זה דרש משאבים רבים ולקח זמן רב, הביא לשגיאות, כפילויות, הונאות ועיכובי תשלומים.עם סטמפלי, צוותי AP מקבלים יכולת שליטה ובקרה על התהליכים הקשורים להוצאות החברה. סטמפלי הופכת כל חשבונית לצומת תקשורת מרכזי המאפשר לכל הצדדים והמערכות הדרושות לתקשר במקום אחד. סטמפלי משתמשת ב-AI על מנת לזהות דפוסים וללמוד כיצד כל ארגון מקצה עלויות, מנהל תהליכי אישור ומייצא חשבוניות. הגישה הייחודית של סטמפלי מאפשרת לארגון לעלות עם המערכת לאוויר תוך שעות בודדות".

"בזמן קצר יחסית, סטמפלי לא רק יצרה חוויה מדהימה עבור צוותי AP, אלא גם הפגינה צמיחה שלא נראתה בענף זה. סטמפלי עושה לחשבונית מה שעשתה Google Docs לעיבוד תמלילים בכך שהיא משלבת קולבורציה כאלמנט מרכזי בתהליך", אמר כריס פארמר, מייסד ומנכ"ל SignalFire.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות